Roberts Memmēns koncertā nesola pārsteigumus, bet gan interesantus priekšnesumus

19 komentāri
Roberts Memmēns koncertā nesola pārsteigumus, bet gan interesantus priekšnesumus
f64

Dziedātājs Roberts Memmēns ir viens no diviem solistiem puišiem, kuri vēl darbojas šovā ”X Faktors”. Roberts piektajā ”X Faktora” tiešraidē ir gatavs pārsteigt ne tikai ar savu lielisko vokālu, bet arī ar savu harizmu, lai tikai noturētos šovā. Tā kā mākslinieks jau divas reizes ir bijis tuvu izbalsošanai, tad koncertā fanu atbalsts viņam būs ļoti nepieciešams.

Šovam gatavošanās ir diezgan intensīva, it sevišķi, ja ir horeogrāfija. Tomēr, pēc Roberta domām, noslodze nav tik liela, ka nevarētu ”X Faktoru” apvienot ar savām nodarbēm.

”Tas, ko dziedāšu katrā tiešraidē, ir gan mans lēmums, gan producentu. Kā nekā bieži vien dziesmas izvēlos pats, vadoties pēc māksliniekiem un hītu popularitātes, gan arī dažādus hītus man piedāvā izpildīt producenti,” tā Roberts.

Ieskaties pirmajos foto no mēģinājuma!

Runājot par šīs nedēļas gaidāmajiem pārsteigumiem, Roberts uzskata, ka visu šova laiku ir bijis dažāds, tāpēc pārsteigumi varbūt arī nav gaidāmi, bet viņš domā, ka abi priekšnesumi būs interesanti un baudāmi.

”Esmu jau divas reizes bijis uz izbalsošanas svītras, bet es to uztveru tā, ka, ja būs jāpamet šovs, tad būs. Mans ceļš vēl ir priekšā un jābūt pateicīgam, laimīgam par visām iespējām,” smaida Roberts.

Šova laikā iemantota arī zināma popularitāte, Robertu atpazīst uz ielas un viņam tas patīk, kā nekā tas nozīmē, ka visu viņš dara pareizi un lēni palēnām rodas sava fanu bāze, kuru priecēt ar mūziku.

”Cenšos atbildēt ikvienam, kurš man uzraksta, reizēm tas izdodas ātrāk, reizēm prasa ilgāku laiku, bet es cenšos,” tā Roberts.

Piektajā tiešraides koncertā Roberts izpildīs kādu no Džesa Glūna un Džona Līdženda dziesmām!
19 komentāri