2 komentāri
Rihards Bērziņš pārsteidz draugus un ģimeni ar īpaši veidotām svētku kartītēm
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Lai iepriecinātu savus tuvākos svētkos, dziedātājs – šova “X Faktors” dalībnieks Rihards Bērziņš  – un viņa līgava Keita izdomāja īpašu apsveikšanu. Pāris kopā ar dēlu Taileru devās pie fotogrāfa un svētku bildes pārvērta īpašās kartītēs.

Rihards stāsta, ka Ziemassvētku bildes Keita vēlējusies visu svētku laiku un īsi pirms pašiem svētkiem tas arī izdevies. Vēlāk skaistās svētku fotogrāfijas pārtapušas kartītēs, ko pielikt klāt dāvanām.

”Draugi un ģimene bija sajūsmā, visiem patīk personīgas dāvanas, novēlējumi un kartītes ar fotogrāfijām radīja papildu prieku. Bet, redzot, kā citi priecājas, mums bija patīkami,” smaida Rihards.

Šogad mazajam Taileram Ziemassvētkos ciemos neieradās Ziemassvētku vecītis. Nedēļu pirms svētkiem ģimene slimoja un visa uzmanība tika veltīta, lai atveseļotos, lai varētu sagaidīt svētkus kopā ar pārējo ģimeni.

Vientuļa sala, ģitāra, dziesma, gredzens – dziedātājs Rihards Bērziņš bildina mīļoto Keitu

”Kopš ar Keitu kļuvām par vecākiem, mainījās arī svētku svinēšanas paradumi. Nav daudz vietu, kur Tailers būtu ar mieru naktī gulēt. Jaunajā gadā neplānojam neko traku. Kopā ar Tailera krustvecākiem sagaidīsim Jauno gadu pie kāda no mums mājās,” tā Rihards.

Mūziķis neslēpj, ka dēla esamība ietekmē jebkuru pasākumu vai izbraukumu, bet viņi jau nosaka kur un kad doties. Dēls tiks izklaidēts un viņam būs labi jebkurā vietā.

Dziedātājs Jaunajā gadā neplāno apmeklēt salūtu. Taileram salūts patīk, bet pēc 18. novembra salūta jaunie vecāki sapratuši, ka, neskatoties uz to, ka dēls ir sajūsmā par salūtu, cilvēku burzma nav tas patīkamākais.

Sabiedriski pasākumi ir labi gan bērniem, gan vecākiem, bet visam ir limits. Dziedātājs domā, ka mazi bērni baidās no svešiem cilvēkiem un grib apkārt skraidīt, bet to nevar, jo apkārt burzma.

”Mums nav konkrētu Jaunā gada sagaidīšanas tradīciju. Domāju, ka liesim kopā laimīti. Galvenais sakopot spēkus un domas nākamajam gadam, būt kopā ar ģimeni un draugiem,” skaidro Rihards.

Rihards saņēma arī piedāvājumus uzstāties Jaunā gada naktī, bet atteica visus piedāvājumus, jo saprata, ka vēlas svētkus pavadīt kopā ar ģimeni, ne atrasties uz skatuves.

”Janvārī ir ieplānoti vairāki koncerti, tātad skatuve būs. Tailers ir maziņš, un es vēlos pavadīt svētkus kopā ar viņu un Keitu, bet uzstāties vēl paspēšu. Bērna prieku nevar nopirkt par nekādu naudu,” nobeidz Rihards.