Rihards Bērziņš par ”X Faktoru”: Šoreiz daru to ar vēl lielāku pārliecību, zinu, kam lecu rīklē

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Rihards Bērziņš par ”X Faktoru”: Šoreiz daru to ar vēl lielāku pārliecību, zinu, kam lecu rīklē
Ģirts Ozoliņš/F64

Rīgas Kinostudijā šobrīd aktīvi norisinās gaidītākā televīzijas šova ”X Faktors” otras sezonas televīzijas atlases kārtas. Pirmajā televīzijas atlases kārtā piedalījās tautā zināmais dziedātājs Rihards Bērziņš, kurš dažādos konkursos un šovos piedalās jau no mazotnes.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rihards neslēpj, ka, piedaloties Lietuvas ”X Faktorā”, domājis, ka tas ir pēdējais šāda veida konkurss, ka turpmāk sekos dalība tikai ”Eirovīzijas” nacionālajās atlasēs.

”Atradu sev foršu muzikālu komandu, kura mani pārliecināja piedalīties, jo, kāpēc gan nē, ko es varu zaudēt? Šādi konkursi sniedz pieredzi, rada papildu reklāmu, sapurina dzīvi, tas viss ir lietderīgi,” stāsta Rihards.

Pateicoties faktam, ka no mazotnes ir iepazīti dažādi konkursi, televīzijas šovi, Rihards apzinās uz ko parakstās, ar ko jārēķinās, kam vairāk jāpievērš uzmanība.

”Šoreiz piedaloties daru to ar vēl lielāku pārliecību, zinu, kam lecu rīklē. Zinu, ko gribu, ko varu, un, uz ko man jāstrādā, apzinos savus limitus un strādāšu, lai tos pārkāptu.

Tā ir pašpārliecība, ne lielība vai zvaigžņu slimība. Daudzi bieži vien zvaigžņu slimību jauc ar pašpārliecību, bet abām lietām ir liela atšķirība. Nav nekas slikts apzināties savas spējas, savus plusus un tos atklāt skaļi,” tā Rihards.

Bērziņš domā, ka maza daļa zvaigžņu slimības un pašpārliecība ir nepieciešamas ikvienam cilvēkam, jo tie ir lieliski dzinuļi strādāt un gūt panākumus, pierādīt sevi!

Dziedātājs piebilst, ka vadoties no pirmās dienas televīzijas atlases šogad šovā ir vēl spēcīgāka konkurence, daudzi vokāli ļoti spēcīgi dziedātāji, daudzi ar lielu potenciālu, tā kā ikvienam nāksies nopūlēties, lai sevi pierādītu un spētu mirdzēt.

Rihards jau divdesmit gados kļuva par tēvu dēlam Taileram, dēliņš bija pavisam maziņš, kad norisinājās ”X Faktora” pirmās sezonas atlase, tāpēc mākslinieks izlēma par labu dēla audzināšanai, lai nepalaistu garām nozīmīgus pirmā dzīves gada momentus.

”Dēla dzimšana mani piespieda pie zemes, lika padomāt par lietām, par lēmumiem, kurus esmu līdz šim pieņēmis, saprast, ko vēlos no dzīves. Pateicoties dēlam sapratu arī, ka vēlos darboties kantrī roka manierē, izpildīt tāda stila mūziku, kā dzied Kerija Andervuda. Tā ir mana sirds mūzika, dēls motivēja sekot sirdij, ne iet vieglāko ceļo ar popmūziku,” smaidot nosaka Rihards.

Rihards dēlam nedzied šūpuļdziesmas, bet vēl pirms dēla dzimšanas uzrakstījis tam dziesmu. Tailers aug par īstu rokmūziķi, 1.2 gados viņš jau saka vārdu ģitāra, grib to spēlēt un skraida pa māju ar havajiešu ģitāras paveidu un to trinkšķina. Nereti tēvs ar dēlu muzikāli saspēlējas.

”Apzinos, ja tikšu tālāk, šovs aizņems daudz mana brīvā laika, bet mīļotā sieviete, vecāki mani atbalsta. Priecājas par panākumiem un tas mani motivē piedalīties. Manā privātajā dzīvē viss ir kārtībā un nedomāju, ka piedalīšanās šovā to mainīs. Es mīlu savu meiteni, viņa mīl mani, mēs atbalstam viens otru it visā un priecājamies par otra  panākumiem,” atklāj Rihards.

Ja Rihards nokļūs tālāk par televīzijas atlasēm, tieši viņa mīļotā un mazais Tailers būs galvenie viņa fani!

1 komentārs