Rīgas ”X Faktora” atlases zvaigzne – Kevins no Centrālās Āfrikas

0 Komentāru
Rīgas ”X Faktora” atlases zvaigzne – Kevins no Centrālās Āfrikas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dalībnieks, kas uz Rīgas ”X Faktora” atlasi mērojis vistālāko ceļu ir Kevins Lennijs ( Kevin Lenny) no Kamerūnas piekrastes reģiona galvaspilsētas Dualas. Kā viņš sajutās Rīgas ”X Faktora” atlasē un kādi jaunumi Kevinam ir padomā attiecībā uz Latvijas mūzikas lauciņu – to intervijā izdevās noskaidrot portālam Skaties.lv.

Vaicājot, kas Kevinu iedvesmoja pieteikties atlasei, viņš nedomājot atbild, ka tie bija draugi un ģimene, tāpat arī liels atbalsts viņam ir no sociālo tīklu sekotājiem. Kevins ļoti cer, ka konkurss būs viņa lielā iespēja uzsākt savu mūziķa karjeru un piedāvās jaunas iespējas mūzikas lauciņā visā pasaulē.

”Ierodoties ”X Faktora” Rīgas atlases vietā, man likās, ka viss bija ļoti labi organizēts un iesākās laikā, arī enerģija, kas valdīja laukumā bija patiešām pozitīva, cilvēki bija ļoti laipni,” tā par atlasi saka Kevins.

Kā pats Kevins saka, mūzika ir viņa aizraušanās un viņš to dara ikdienā, savā dzimtajā pilsētā viņš piedalās dažādos šovos. Kā arī viņam ir savs ”YouTube” kanāls, kur publicē savas dziesmas.

Kevins šobrīd mīt Rīgā, un dzīvoklī ir izveidojis savu mazo ierakstu studiju. ”Mūzika ir visur, kur eju,” saka Kevins. Viņa mīļākais mūzikas žanrs ir afro, bet šķiet, ka ”X Faktors” ir iespēja katram dalībniekam pamēģināt jaunus un neatklātus mūzikas žanrus, žūrijai atliks vien izlemt , kas viņiem patiks vislabāk.

Kevinam arī patīk rakstīt savu mūziku, bet viņš izpilda arī citu mākslinieku skaņdarbus, taču spēju uzrakstīt savu mūziku viņš uzskata par priekšrocību.

Atlases laikā Kevins iepazinās arī ar citiem dalībniekiem: ”Visi ir ļoti draudzīgi un atbalsta arī neskatoties uz to, ka viņiem ir jācīnās par savu uzvaru. Bet es domāju, ka daudzi dalībnieki bija ļoti līdzīgos spēkos un gandrīz katram ir iespēja tikt tālāk par atlasi.” Kevinam šis ir pirmais tik lielais konkurss Latvijā.

Kevins intervijas laikā atzīstas, ka nav mēģinājis dziedāt latviski, bet ja iekļūs konkursā, tad ļoti gribētu pamēģināt, jo valodu viņš mācās skolā Latvijā un tas viņam šķiet interesanti.

Runājot par sapņiem, Kevins grib atvērt vienu no lielākajām ierakstu studijām Eiropā un ieviest afro mūzikas stilu Latvijā. Kevins piebilst, ka: ”Mana palikšana šeit būs ļoti atkarīga no tā, kā mani pieņems, vai Latvijas iedzīvotāji vēlēsies jaunumus savā mūzikas pasaulē. Bet es labprāt šeit paliktu un iemācītos vēl daudz jaunas lietas.”

Kevins domā, ka dalībniekiem vajadzētu būt radošiem un eksperimentēt ar dažāda veida mūzikas žanriem. Tāpat jādzied no sirds un jāspēj izveidot kontaktu ar publiku.

Uz jautājumu – ko novēlētu citiem konkursa dalībniekiem? Kevins atbild pavisam īsi un tieši: ”Būt spēcīgiem un lai labākais no mums iegūst uzvaru”

Ar nepacietību gaidām ”X faktors” atlases rezultātus, lai noskaidrotu, kā Kevinam veicās ar priekšnesumu.

0 Komentāru