Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

120 komentāri

Dziedošo talantu šova “X Faktors” vēsture Latvijā stiepjas nepilnu piecu raidījumu garumā, un šī bija pirmā reize, kad auditorija kājās piecēlās jau krietnu laiciņu pirms priekšnesuma beigām.

Arturs Gruzdiņš no Rūjienas jau pirmajā kārtā pierādīja, ka viņš pats īsti līdz galam neapzinās savu un savas balss potenciālu. Taču šoreiz tieši šo trumpi viņš lika galdā, jo bija izvēlējies ļoti sarežģīti izpildāmu dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izpildot popmākslinieka Mikas dziesmu “Happy Ending”, viņš pārliecinoši nopelnīja vietu sev uz krēsla un ieņēma jelgavnieces Anetes Kotovičas vietu, par ko gan pati māksliniece, gan arī skatītāji zālē šķita diezgan pārsteigti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl