40 komentāri

Katra dziedošo talantu šova “X Faktors” sērija ir pārsteigumu pilna, un arī šī, šķiet, nebūs izņēmums. Topošais uzņēmējs Mārtiņš Strods, neskatoties uz to, ka priekšnesumu izpildīja ar atskaņojušos ģitāru, saņēma pozitīvu vērtējumu.

22 gadīgais puisis Rēzeknē studē uzņēmējdarbību, un pats arī nāk no šīs pilsētas. Viņš izpildīja grupas Maroon 5 superhitu “She Will Be Loved”, un, pat ar visu “noštimmējušos” mūzikas instrumentu, ko atzīmēja arī žūrija, Mārtiņš pārliecinoši kvalifcējās “X Faktora” kārtai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Ilona Smite
  +23 +22 -1

  Ilona Smite

  Viņš man atgādināja to aktieri no mūmijas no pirmās daļas 😂😂😂
 • Helēna

  Helēna

  Vouvou, pazīst šaurā lokā? Varbūt vajag izvilkt galvu no šlāgera un painteresēties par mūzikas industriju, pirms runājām tik pārliecināti (šeit cilvēks ar augstāko izglītību mūzikas industrijā), savā žanrā Instrumenti ir saņēmuši tik pat lielu atzinību kā Busulis, bet tā blondā "nulle" ir atbildīga par Prāta Vētras panākumiem Latvijā un ārpus tās.
  Tas, ka vidusmēra Latvijas Radio 2 klausītājs šīs sejas neatpazīst no Dzintara Aptaujas, nenozīmē, ka šie cilvēki nav komponenti mūzikas jomā.
  Tas, cik stipras ir viņu oratoru spējas ir cits jautājums...
 • Ekhh Verž

  Ekhh Verž

  Vai kāds pamanīja ka raidījums šo svēdien ir salipināts, jo žūrija un Riva paspēja nomainīt drēbes uz iepriekšējā raidijuma drēbēm... ha !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!