Rēzekniete Diona, kura ”krēslu izaicinājumā” krita histērijā, atkal pošas ”X Faktoram”

0 Komentāru

Muzikālā šova ”X Faktors” trešās sezonas ”krēslu izaicinājumā” vienas no spilgtākajām emocijām izdzīvoja Diona Liepiņa no Rēzeknes – pēc tam, kad kļuva zināms, ka dalība šovā viņai beigusies, jaunā dziedātāja izplūda histēriskās asarās. Tomēr pēc neveiksmes šovā Diona nesalūza – jauniete izdevusi vairākus singlus un dalībai ”X Faktorā” gatavojas arī šogad.

Kā sarunā ar Skaties.lv atzīst 18 gadus vecā Diona Liepiņa, neveiksme ”X Faktorā” pirms diviem gadiem sākumā šķitis sāpīgs pārdzīvojums, un, ja šovs būtu noticis pagājušogad, viņa, visticamāk, nebūtu pieteikusies dalībai tajā.

Tagad viņa atzīst, ka, lai arī ļoti vēlējusies ierindoties starp 12 tiešraižu dalībniekiem, netikšana tālāk šovā viņai tomēr bijis liels pluss: ”Tas man deva papildu enerģiju cīnīties atkal un atkal un nepadoties iet uz to, ko es vēlos. Vispār es pēc šā projekta kļuvu stiprāka.”

Rūgtuma uz mentoriem un Aiju Auškāpu, kura pirms diviem gadiem Dionai teica galīgo ”nē”, jaunietei neesot, jo situācija viņu ne tikai darījusi spēcīgāku, bet arī izaudzinājusi un norūdījusi. ”Man nav nekāda naida. Tā bija reāli forša pieredze, un televīzija ir vēl papildu pieredze.

Šobrīd, kad nenotiek nekādi pasākumi, nodomāju, kāpēc gan es nevaru mēģināt vēlreiz?” saka Diona.

Pēdējo divu gadu Dionas ceļš mūzikā gājis tikai augšup. Meitene turpina mācīties Rēzeknes mūzikas vidusskolā, kur apgūst džeza vokālu, bet ārpus skolas nodarbojas ar popmūziku, ar ko saista savu nākotni. 2020. gada martā iznāca viņas pirmais singls ”Dienu pēc dienas”.

”Pa šo laiku izdevu vairākus singlus – pagājušajā gadā tie bija trīs, šogad iznākuši jau divi. Krāju pieredzes bagāžu. Ļoti daudz esmu iemācījusies arī par menedžmenta lietām. Tāpat vācu sev apkārt plašāku publiku, tāpēc cenšos visur kaut kur piedalīties,” saka Diona.

Ja dziedātājai izdosies kvalificēties ”X Faktoram” un pārvarēt ”krēslu izaicinājumu”, viņa cer uz arvien lielāku sevis attīstību, ko varētu nodrošināt gatavošanās tiešraižu raidījumiem. Viņa spriež, ka tas ir ļoti saspringts un nereāli intensīvs darbs nedēļas laikā sagatavot priekšnesumu ar horeogrāfiju, ko viņa nekad tā īsti nav piekopusi.

”Protams, es neliegšos, ka šovam pieteicos, lai iekarotu jaunu publiku, kas nākotnē nāks uz maniem koncertiem, klausīsies manas dziesmas un iepazīs mani.

Viens no maniem sapņiem ir izlauzties Latvijas popmūzikas biznesā, būt solomāksliniecei, kura izdod albumus, sniedz koncertus. Uz ārzemēm es īsti nekoncentrējos, jo savas dziesmas saceru latviešu valodā.

Vēl ir doma kaut kad vēlāk karjeras laikā virzīties uz Krieviju, jo šī valsts ir liela un tepat blakus. Es gan krieviski vispār neko nesaprotu, līdz ar to vajadzēs attīstīt krievu valodu, jo šajā valodā ir daudz forša materiāla,” stāsta Diona.

Diona var lepoties, ka savām dziesmām pati raksta gan vārdus, gan mūziku. ”Es nākotnē gribētu cerēt uz sadarbību ar kādu citu mūziķi. Tas man būtu interesanti, jo esmu pieradusi strādāt tā, ka dziesmas ir simtprocentīgi manas, ka es zinu, par ko es dziedu,” saka ”X Faktora” trešās sezonas pretendente.

0 Komentāru