11 komentāri

Lai arī 39 gadus vecā piecu bērnu māte Margarita Kolosova no Rēzeknes novada ”X Faktora” ”krēslu” raidījumā labāko četriniekā neiekļuva, nav šaubu, ka viņa paliks spilgtā skatītāju atmiņā. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kur tad Margaritu varēs dzirdēt pēc ”X Faktora”.

”Es neizsakāmi priecājos, ka vispār tiku tik tālu.  Uz šovu taču bija pieteikušies pāri 1000 cilvēku. Un es gandrīz sešpadsmitniekā! Robs sienā jāsit!” sarunā ar Skaties.lv par panākumiem priecājas Margarita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atraktīvā sieviete neslēpj, – aizskatuvē klausoties citu dalībnieku numurus, viņa apzinājusies, ka šiem talantīgajiem jauniešiem nespēj veidot konkurenci. Un pieņēmusi ”krēslu izaicinājumu” kā vienkārši lielisku iespēju uzstāties fantastiskā Intara Busuļa priekšā un no skatuves mazliet paamizēties.

”Protams, ka es nedziedu tā, kā tur citi cilvēki. Klausoties, kā citi dzied, es uzreiz sapratu – kāds krēsls?

Varēju jau vispār uz skatuves neiet, bet sapratu, ka gribu aiziet un to žūriju tā ”uh!” sapurināt. Jau kā iegāju iekšā, viņiem jau uzreiz bija tas ”uh!”,” ar prieku uzstājusies Margarita, sirdī labi apzinoties, ka tālāk viņai netikt.

Un visiem jau arī nav krēslos jāiesēžas – kā uzsver Margarita, ja esi ticis tik tālu, galvenais ir baudīt. Piecu bērnu mamma aizkulisēs iedrošinājusi arī citus ”krēslu” raidījuma dalībniekus, uzsverot, ka nevajag baidīties no tikšanas vai netikšanas kādā no maģiskajiem krēsliem.

Margaritas dzīvesstāstu lasi te!

Margarita

Margarita

”Visiem, kas tur sēž, es teicu – mēs taču esam jau pieauguši cilvēki. No kā mums baidīties? Tāds pats cilvēks Tev priekšā sēž. Nu, ja izsviedīs, tad izsviedīs!

Vienkārši ielēksi mašīnā un aizbrauksi uz mājām? Nošaus tevi kāds tāpēc, ka krēslā netiki? Nu ne taču!” smej Margarita. Viņai neesot absolūti nekādas vilšanās sajūtas.

Pašai dikti paticis liepājnieces Mariannas numurs – meitene likusies kā īsta spāniete, un Margaritai nav šaubu – viņa, lūk tālu tiks!

Bet ko pati Margarita? Margarita sēdīsies auto, brauks uz Rēzekni un raks kartupeļus!

”Man tā bija izraušanās, Rīgā un prom no bērniem tik ilgi nebiju bijusi. Četras dienas pa Rīgu dzīvojos,” tā Margarita.

Intars Busulis šova laikā ieteica Margaritai padomāt par kāzu vadīšanu. Sarunā ar Skaties.lv sieviete par šo ieteikumu vien pasmejas un uzver – tas neies krastā.

”Kādas kāzas? Paprasīju viņam – kāpēc viņš kāzas nevada? Tāpēc, ka tas ir šausmīgi atbildīgs darbs,” lēkt augstāk par savām spējām netaisās Margarita.

Tagad, kad izlustēts pa Rīgu, viņai priekšā sējas darbi un, jā, izgulēties gribas.

”Mūzikā? Tāpat mājās ar bērniem dziedāšu! Kādi koncerti? Nu, varbūt uz bērnu skolu pasauks uzdziedāt. Jau sīkie vilka uz zobu – mamma ”zvezda”! Vai brauksi uz skolu dziedāt? ”Ņi vapros”! Kas tur – aizbrauc un nodziedi!

Margarita

Margarita

Grupu? Ar ko es viņu dibināšu? Ar vīru, kam lācis pār ausīm pārstaigājis? Sintezatoru pati varu ”noraut”, to pašmācības ceļā esmu apguvusi. Ģitāru arī varu ”noraut”.

Bet grupu? Nervu zini cik aizies? Ai!” smiedamās ar roku karjerai šovbiznesā atmet Margarita.

 

 

TOP komentāri

  • Skatītājs
  • Laura
  • Lidija Ērgle
    +7 +7 0

    Lidija Ērgle

    Spožs uznāciens! Tik veselīgs humors jau sen izzudis iz' ļaužu mēlēm - tā vien prasās to ar steigu "likt lietā"! Arī balss nav peļama - skanīga un pati MARGARITA tik pilna optimisma,ka pietiek pašai un vēl citiem ir ko dot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!