4 komentāri

Viena no spilgtākajām šova ”X Faktors” otrās sezonas dalībniecēm bija Jeļena Matule, kura pēc neveiksmes ”krēslu izaicinājumā” veidoja performanci ar krēsla saskaldīšanu. Jeļena ir atgriezusies!

Jeļena joprojām uzskata, ka skatuve ir vieta, kur viņai jābūt. Skatuve ir viņas mērķis, sapnis, no kura dziedātāja nedomā atkāpties.

Pagājušajā gadā dziedātāja “krēslu izaicinājumā” zaudēja šova uzvarētājai Kattie, tāpēc viņai nav liela ”škrobe” par zaudējumu.

Šova pretendente atgriezās ar dziedātājas Bejonsē dziesmu ”Crazy in love”, kurā gan dziedāja, gan repoja un papildus visam bija izveidojusi horeogrāfiju!

”Nevienam nenovēlu piedzīvot sāpes, kuras jutu pēc neveiksmes pagājušā gada krēslu izaicinājumā.” ”X Faktorā” atgriežas Jeļena Matule

Aija Auškāpa priecājās redzēt Jeļenu atpakaļ šovā. Žūrijas locekle secināja, ka māksliniece palikusi niknāka, pastiprinājusies vēlme uzvarēt. Jaunajam izskatam Aija liek plusa zīmi, bet muzikālajam izpildījumam mīnusa zīmi.

Marats Ogližņevs uzteica Jeļenas ekspresiju, kareivīgumu, tas piestāvējis dziesmai. Arī latviešu valodā izskanējušais repiņš viņam paticis, tas bijis labākais visā priekšnesumā.

Jeļenas uzstāšanās saņēma četrus – JĀ.

TOP komentāri

 • andis
  +4 +4 0

  andis

  Viņai ir cits mērķis kāpēc uzvarēt x-paktorā, bet tas nav saistīts ar mūziku. Tas ir "būšana uz skatuves skatītāju priekšā". Un to izmantos šova organizatori.
  Un LV x-paktors jau arī ir tikai šovs nevis jaunu vokālo mākslinieku meklēšana.
 • ...
 • Elīna
  +1 +1 0

  Elīna

  Tu biji arī pagašgad❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔❔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!