Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs
Repere-futboliste, “Latvijas Zelta talantu” un pašmāju “YouTube” zvaigznes – aizvadīta “X Faktora” otrā atlases diena
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Divas aizvadītas, četras vēl priekšā – “X Faktors” ar savu Latvijas pilsētu tūri uzņem apgriezienus. Piedāvājam ieskatu, kā žūrijas locekļiem klājās otrajā atlases dienā Valmierā.

Tāpat kā Liepājā, arī Vidzemes galvaspilsēta neiztika bez drūzmas pie durvīm vēl pirms laika. Ierodoties filmēšanas grupai, Valmieras Kultūras centra uzgaidāmajā telpā jau bija sapulcējušies saujiņa dziedāt gribētāju, kuri vēlējās atrādīt savu talantu, un to skaits auga līdz ar minūtēm.

Arī šodien netrūka gan ļoti ekscentrisku jauno mākslinieku, gan arī lielisku balsu īpašnieku, gan arī tādu, kuri bez savas balss pārsteidza žūriju arī ar savu stāstu.

Šodien uz skatuves kāpa arī vairāki limbažnieki. Viens no tiem bija vidusskolēns Ints, kurš pievērš uzmanību ne tikai ar savu uzstāšanos un savu sapni – mācīt bērniem vēsturi nākotnē, bet arī savu izskatu.

Žūrija izvērtēja arī Lindu, kura jau četrus gadus spēlē futbolu, pēc spēlēm un treniņiem savas komandas biedrenes iepriecinot ar… repu. Tieši tāds bija viņas uzstāšanās veids, atrunājoties, ka dziedāšana nav viņas aicinājums.

APSKATI FOTO UN ŠOVA VEIDOTĀJU VERDIKTU PAR PIRMO ATLASES DIENU LIEPĀJĀ

Foto: “X Faktora” atlase Valmierā

Viens no spēcīgākajiem priekšnesumiem bija Baibai, kurai jau no 10 gadu vecuma strādā dzimtsarakstu nodaļā, klientus pēc zīmīgā papīra parakstīšanas iepriecinot ar savu dziesmu un kādu emocionālu dziesmu.

Arī Valmierā netrūka cilvēku, kurus jau iepriekš esam redzējuši gozējamies TV ekrānos. Piemēram, pirmsskolas izglītības iestādes audzinātāja Jana, kuras hobijs ir operdziedāšana, savu prasmi atrādījusi šovā “Latvijas Zelta talanti”.

Šodien žūrijas sastāvā bija nelielas izmaiņas – mūziķei, producentei un pianistei Maijai Sējānei, dziedātājam Markum Rivam un šova ”X Faktors” producentam Guntaram Gulbiņam pievienosies viņa kolēģe, producente Ilze Ūdre. Šodien žūrijas sastāvā nelielas izmaiņas – mūziķei, TV šovu mūzikālajai producentei un pianistei Maijai Sējānei, dziedātājam Markum Rivam un šova ”X Faktors” producentam Guntaram Gulbiņam pievienojās viņa kolēģe, producente Ilze Ūdre.

“Dzirdējām, ka Valmierā ir ļoti laba teātra klase, jo no tās bija ļoti daudz cilvēku, kā arī to, ka Limbažos ir divas vokālās studijas, kuras ir aktīvās, un to dalībnieki piedalās dažādos konkursos. Atlasē bija daži kandidāti, kuri noteikti bija tā vērti, lai mēs te pabūtu,” par “X Faktora” otro atlases dienu izsakās šova producente Ilze Ūdre.