Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri

Viņa ir futboliste, kura dzied ģērbtuvēs savām komandas biedrenēm. Pēc viņas izpildītās dziesmas “Girls Just Wanna Have Fun” Lindai Brokai tika piešķirts otrais krēsls šovakar.

“Nokļūt uz krēsla būtu kā iekļūt Latvijas izlasē,” pirms sava priekšnesuma izteicās Linda, kura uz skatuves kāpa pamatīgi satraukusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To varēja just arī visas dziesmas laikā, taču tajā pat brīdī viņa lieliski spēja noturēt auditorijas uzmanību. Linda tika atalgota: “Ja tu futbolā stāvi vārtos, es tomēr gribētu redzēt, kā tu uzbrūc. Es tev piešķiru krēslu!” Lindai teica Auškāpa.

TOP komentāri

  • ...
    +7 +7 0

    ...

    Ļoti patika šī dalībniece, tik unikāla un patīkama balss. Ļoti zel, ka viņas vietu atdeva .... neinteresantai krievietei.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl