1 komentārs
”Reizēm gribas ”izkust” uz meitenes lūpām!” Grupa ”Street conference” izdod jaunu singlu
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā ”X Faktors” iepazītais dziedātājs Reinis Liepa darbojas grupā ”Street conference” un rada arvien jaunu un jaunu muzikālo materiālu. Grupa piedāvā vasarīgu singlu ”Pustumsā”.

”Pustumsā” mūzikas un vārdu autori ir Reinis Liepa un Toms Bahs. Pusi dziesmas uzrakstījis Toms, bet otru pusi – Reinis.

”X Faktorā” iepazītais ielu mūziķis Reinis Liepa pastāsta, kā izdzīvojis laikā, kad visi uzturējušies mājās

Video: Reinis Liepa un grupa ”Street Conference” stundas laikā nofilmē pirmo videoklipu

Potenciālais hits ir gluži kā divi stāsti, kas lieliski apvienojušies – tātad puiši ir piedzīvojuši teju vienādu situāciju un izlikuši to mūzikā.

”Distancēšanās no visa, sēdēšana mājās un motivācijas trūkums, kas no tā rodas. Mana vēlme doties uz ārzemēm un atpūsties. Nu ir tāda iespēja, bet jāstrādā, vairāk jādomā kā nopelnīt, nav tādas īstas brīvības.

Par to, ka gribas iziet no šīs pustumsas un vienkārši ”izkust” uz meitenes lūpām un par neko nedomāt, bet jau atkal – grūti atrast mirkli, kad aizmirsties,” par dziesmu pastāsta Reinis.

Vasara grupai ”Street conference” ir liels pārbaudījums. Bundzinieks salauzis atslēgas kaulu, ne šķembās, bet uz pusēm. Nu mūziķis apmeklē mēģinājumus ar skrūvēm plecā un gatavojas septembrī gaidāmajiem albuma prezentācijas koncertiem. Pēc tam sekos operācija un divu mēnešu atpūta.

”Sakām lielu paldies Kārlim Šteinmanim no ”KS records”, manai meitenei Veltai par singla vizuālo noformējumu, Ērikam Saksonam par lirikas video un visiem LRMA, kuri darbojas pie gaidāmā mazalbūma,” pateicības vārdus saka Reinis.

”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa salīdzina spēlēšanu uz ielas Latvijā un ārzemēs