Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu ”X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu ”X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora
ULDIS STEPANOVS

Otrajā ”X Faktora” ”krēslu izaicinājumā” savu komandu nokomplektēja mentors Reinis Sējāns, kurš šogad strādās ar puišiem vecuma kategorijā 16-25. Šova tiešraidēs iekļuva Viktors Buntovskis, Toms Samsons un Eduards Rediko.

Jaunieši dalās pirmajās sajūtas par iekļūšanu “X Faktorā”, kā arī atklāj, ko sagaida no mentora Reiņa Sējāna!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktors Buntovskis pastāsta, ka profesionāli nekad nav nodarbojies ar mūziku, bet dzied tik ilgi, cik sevi atceras.

Līdz šim viņa lielākie panākumi ir 1.vieta konkursā ”Nāc sadziedāt” un 3.vieta konkursā ”Talsi uzdod toni”.

Savu uzstāšanos ”krēslu izaicinājumā” Viktors novērtē ar 8 ballēm, jo bija vietas, kur viņš varējis labāk nodziedāt.

”Ar šo hitu ieguvu 1. vietu konkursā un uzskatu, ka šī ir mana laimīgā dziesma, tāpēc to izvēlējos. Gribēju, lai skatītāji saprot, ka ir jāprot mīlēt it viss, bez mīlestības – nekā. Kad sapratu, ka iekļuvu šovā – biju priecīgs, taču apzinājos, ka tālākais ceļš būs grūtāks un būs liela atbildība,” paziņo Viktors.

”Interesants tipiņš, nesaprotu, kas darās tavā galvā.” Noslēpumainais Viktors Buntovskis saņem krēslu

Stress Viktoram bijis tikai ienākot filmēšanās vietā, pēc brīža, parunājot ar citiem dalībniekiem, tas pazudis un parādījies tikai brīdī, kad vajadzējis uzstāties.

Pirms kāpšanas uz skatuves, Leonards Viktoram atdevis ķēdīti, kuru viņš bija aizdevis kolēģim uz uzstāšanos, uzreiz palicis vieglāk, stress praktiski pilnībā pazudis. Apsēžoties uz krēsla, iestājies atvieglojums.

”No Reiņa vēlos iemācīties viņa bezkaunību. Tādā ziņā, ka viņam vienalga, ko par viņu domā un Reinis var pilnīgi atklāti sejā pateikt, kas viņam nepatīk,” tā Viktors.

Toms Samsons ar mūziku nopietni nodarbojas jau četrus gadus. Kā lielākos panākumus jaunietis nosauc dalību ”BOBE.ME” Baltijas mūziķu konkursā, kur izcīnīta 2.vieta.

Veiksmīgai muzikālajai karjerai pietrūkusi milzīgā platforma, ko nodrošina ”X Faktors”.

Par savu uzstāšanos ”krēslu izaicinājumā” Toms saka, ka tas bijis ”visu vai neko” un viņš priekšnesumu sauc par ļoti izdevušos.

”Dziesmu izvēlējos pēc tās vokālajām prasībām, kā arī pēc teksta, kas, manuprāt, ir noteicošs. Ar šo dziesmu vēlējos atgādināt, cik svarīgi ir būt šajā mirklī un nedomāt par pagātni,” smaida Toms.

”Dzirdu potenciālu.” Mentori domā, ka Tomam Samsonam jāatbrīvojas no manierisma

Saprotot, ka ir iekļuvis šova tiešraidēs, Toms bijis šokēts, viņu pārņēmis patiess prieks, jo tas nozīmē, ka ir iespēja uzstāties un, iespējams, uzvarēt.

Stresa līmenis aizkulisēs un, apsēžoties uz krēsla, nav mazinājies, radies prātā jautājums – cik ilgi palikšu sēdēt? Visu padarījis pozitīvāku Viktors, kurš vienkārši neko nav sapratis, kopā bijis jautrāk.

”No Reiņa vēlētos iemācīties spēju redzēt skaidru vīziju par priekšnesumu un pašu tēlu. Protams, tā kā Reinis ir lielisks producents, varētu iemācīties producēt un viņa pavadībā uzrakstīt kādu jaunu hitu,” sapņaini nosaka Toms.

Eduards Rediko ar vokāla attīstību nodarbojas jau no piecu gadu vecuma balss attīstības studijā ”Kantilēna”. Viņš regulāri uzstājas dažādos Latvijas un starptautiska mēroga konkursos, festivālos un koncertos.

Kā lielākos panākumus šova dalībnieks nosauc iekļūšanu Krievijas šovā ”Balss”, kā arī 2.vietu 2021. gada ”Ghetto Faktorā”.

Eduards uzskata, ka līdz šim nav izdevies izsisties šovbiznesa vidē, jo pietrūcis finansiālais atbalsts un menedžments. ”X Faktors” varētu būt projekts, kas dos papildus zināšanas, pieredzi un palīdzēs atrast cilvēkus, kuri darbojas mūzikas nozarē, ar kuriem varētu sadarboties nākotnē.

Par uzstāšanos ”krēslu izaicinājumā” Eduards saka, ka viņam ir kur augt, pilnveidoties, un vienmēr var nodziedāt labāk. Viņš izdarījis visu, kas bijis viņa spēkos un cer, ka skatītāji sajutuši viņa emocijas. Dziesma izvēlēta, jo tā asociējas ar bērnību, kur viņš juties brīvi un viegli.

Eduards Rediko izpilda dziesmu, pie kuras Intars Busulis kopā ar mīļoto ieņēmis pirmo dēlu

Jaunais dziedātājs mēģinājis skatītājiem parādīt savas vokālās spējas, kā arī atklāt iekšējo pasauli.

”Man liekas, ka joprojām vēl nesaprotu, kas ir noticis. Kad Reinis iedeva krēslu biju ļoti priecīgs, kaut gan ārēji to neizrādīju, jo vairs nebija enerģijas un spēka, taču pēc tam sapratu, ka tiku šova tiešraidēs, par ko sapņoju, ieraugot “X Faktora” 1.sezonu. Savas emocijas nevaru aprakstīt vārdiem, bet biju sajūsmā par to, zinot, ka priekšā vēl būs daudz, kas interesants,” priecājas Eduards.

Aizkulisēs sēžot, šova dalībnieks nebija ļoti uztraucies, bet gaidījis, kad kāps uz skatuves. Pirms uzstāšanās bijis uztraukums, bet mazāks nekā TV atlasē, Eduards bijis pārliecinātāks. Apsēžoties uz krēsla, uztraukums pazudis, viņš bijis pārliecināts, ka paliks uz krēsla, bet dziļi sirdī apzinājies, ka vēl ir iespēja pamest šovu.

”Es domāju, ka Reinis varētu palīdzēt man kļūt vairāk pārliecinātam par sevi, atrast savu stilu, savu tēlu. Es ļoti ceru, ka nākotnē mēs varētu ar viņu sadarboties un varbūt pat nodziedāt kopā uz vienas skatuves,” Eduards atklāj, ko sagaida no mentora.

5 komentāri

X Faktors

Trešajā “X Faktora” tiešraidē šovu pamet Olga Palušina un grupa “We”

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu

“Uzvarētājs galu galā būs tikai viens.” Izbalsošana no “X Faktora” grupai “We” nebija šoka moments

“Man aplaudēja dalībnieki, mūziķi un darbinieki, sapratu, ka visu izdarīju pareizi.” Pēc izbalsošanas Olga Palušina asarām ļāvusies tikai mājās

Viktors Buntovskis jaunās skaņās izpilda Ulda Stabulnieka hitu “Tik un tā”

Mentori Grētas Grantiņas priekšnesumu sauc par labāko visā vakarā

“Dziedi bērnišķīgā leļļu balsī.” Dionas Liepiņas uzstāšanos Aija Auškāpa salīdzina ar multiplikācijas filmu

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” trešā tiešraide; dalībnieki izpildīs veltījumu Latvijai dzimšanas dienā un pasaules hitus

Eduards Rediko apbur dāmas ar savu šarmu un kustībām

“Paskrēja vienā elpas vilcienā!” Mentori sajūsminās par Deniela Bērziņa priekšnesumu

“Intonācijas problēmas bija jūtamas.” Edgars Kārkliņš parāda sevi jaunā ampluā

Olga Palušina pārsteidz ne tikai ar lielisku dziedājumu, bet arī ar sievišķīgu, maigu tēlu