3 komentāri

Grupa ”Radio trio” uz lielās skatuves jau ir vairākus gadus, tiesa gan bekvokālistu ampluā, pateicoties ”X Faktoram” meitenēm var izdoties iekarot savu vietu priekšplānā uz lielās skatuves. Kā viņām veiksies pirmajā tiešraidē? Vai profesionālisms ir priekšrocība?

Pirmajā tiešraidē ”Radio trio” uz skatuves iejutīsies jaunā tēlā, parādīs sevi netipiskā ampluā un cer, ka ar pārmaiņām spēs iekarot skatītāju sirdis.

Šoreiz skaistules izpildīja grupas “Bee Gees” dziesmu “Stayin` alive”. Jaunās sievietes bija tērpušās ļoti klasiski, pieturoties pie baltajiem un melnajiem toņiem.

Radio Trio savu uzstāšanos krēslu izaicinājumā velta Aretai Frenklinai

Ja pierasts “Radio trio” redzēt dziedam, bet nedejojam, šī uzstāšanās bija izņēmums, dziedātājas ne tikai lieliski dziedāja, bet arī kustējās vecajos, labajos disko ritmos.

Žūrijas pārstāvis Reinis Sējāns pēc meiteņu uzstāšanās paziņo, ka viņam skauž, ka meitenes ir tik perfektas. Viņš ar nepacietību gaida viņu pirmās kļūdas, bet pagaidām to nav.

“Radio trio” mentors Intars Busulis uzskata, ka tieši šādu sākumu ir pelnījis “X Faktors” savā otrajā sezonā. Dziedātājas bijušas lieliskas!

Pašas “Radio trio” pastāsta, ka visgrūtāk bijis savienot dziedāšanu ar horeogrāfiju, skatīšanos kamerās. Tas var izskatīties viegli, bet tā nav!

 

TOP komentāri

  • Khm
  • Vvv
    +1 +1 0

    Vvv

    'Radio trio' meitenes dzied vienkārši lieliski - vokāli viņas ir vienas no labākajām, ja ne pašas labākās šajā sezonā (tāpēc balsoju arī par viņām). Žēl, ka lielākā daļa skatītāju/klausītāju neprot to novērtēt.
  • Gabriēla Zvaigznīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!