8 komentāri

Olga Palušina neslēpj, ka ir loti emocionāls cilvēks, naktī pirms ”krēslu izaicinājuma” viņa gandrīz nav gulējusi, ne tāpēc, ka baidās no skatuves, bet tāpēc, ka baidās, ko neizdarīt.

Dziedātāja vienmēr visu mēģina darīt tā, kā izjūt konkrētajā momentā, visu dara no sirds, īpaši tas izpaužas dziedāšanā, kad var cilvēkiem izrādīt savas emocijas.

Olgas uzstāšanās TV atlasē!

Olga sevi raksturo kā bēdīgo muzikantu, kas raksta skumjas, pārdomu pilnas dziesmas.

Pēc Olgas uzstāšanās Intars aplaudē pieceļoties kājās un saka lielu paldies šovam, jo viņam bijusi iespēja, dziedātājā klausīties. Intars viennozīmīgi dotu Olgai krēslu.

Marats sajutis, ko Olga vēlējusies pateikt ar savu uzstāšanos, viņa dziesmu padarījusi par savu, tā nav bijusi vienkārši atdziedāšana.

Aija raksturo Olgu kā superjūtīgu muzikantu, uzstāšanās laikā viņai ”skudriņas skrējušas” pa ķermeni. Mentore uzskata, ka tieši tas, ko piedāvā Olga ir tas, ko šovs meklē!

Neskatoties uz pozitīvajiem komentāriem, Reinis neiedod Olgai krēslu un rada lielu izbrīnu Aijā Auškāpā.

TOP komentāri

 • Jasmīna

  Jasmīna

  Bija ļoti īsts,patiess un skaists dziedājums! 100x labāks par baltajā,pārapžmiegtajā kleitā tērpto dāmu..ŽĒL par šo greizo vērtējumu!
 • Liene
 • Liene

  Liene

  Nepatika
  Taas leekaajoshaas notis krita uz nerviem
  Balss nav slikta, bet nekas iipashs tur nebija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!