Reinis Liepa un grupa ”Street Conference” izdod singlu ”Nē”

1 komentārs
Reinis Liepa un grupa ”Street Conference” izdod singlu ”Nē”
JĀNIS GROSBAHS

Vasaras sākumā grupas ”Street Conference” līderis, šovā ”X Faktors” iepazītais Reinis Liepa, izdeva videoklipu dziesmai ”Always empty”, kas ir grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” kompozīcijas “Jel” versija angļu valodā. Pēc laika grupā Reinis palika viens, bet atrada citus domubiedrus un no jauna nokomplektēja sastāvu. Jaunajā sastāvā tapusi oriģināldziesma “Nē”.

””Nē” sevī apkopo gan saulaino zaļumballes tipa bezrūpību un laiskumu, gan roķīgu protestu un aicinājumu, nepadoties vēlmei iztrakoties – pie pēdējiem atvasaras saulrietiem,” par jauno hitu stāsta Reinis.

Atmiņai un mīlestībai! ”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa uz rokas uztetovē mirušās mammas portretu

Kompozīcijas ieraksts un miksēšana tapusi studijā ”Senču Sils”, Baltezerā, Rolanda Prīverta vadībā, savukārt vokāla ieraksts un dziesmas māsterēšana uzticēta Kārlim Šteimanim no “KS Records”.

Lielu paldies grupa saka Kristapam Čimbaram un Amēlijai Vincentei no “Vincent Entertainment”, kā arī Veltai Liepai.

Mākslinieks kopā ar apvienību “Street Conference” gada laikā ir izdevis 2 mini albumus – ”22:45” jeb ”Quarter To Eleven” un ”Satan Is Coming To Town”, kā arī 2 singlus latviešu valodā – ”Lai naktīs” un ”Pustumsā”.

Dziesmām pievienojas singls “Nē” , ko tāpat kā pārējās dziesmas ir iespējams noklausīties visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Reinis Liepa aicina uz akustisko uzstāšanos ar fona mūziku 11.septembrī bārā “Liepa” – Rīgā.

1 komentārs