Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

13 komentāri
Reinis Liepa atklāj savus trumpjus, kuri var palīdzēt iekļūt pusfinālā
MĀRTIŅŠ GARAIS

Rokmūzikas izpildītājs Reinis Liepa apzinās, ka deguna galā ir ”X Faktora” pusfināls,tāpēc jābūt īpaši spilgtam, lai skatītājus motivētu balsot! Piektajā tiešraidē dziedātājs izlēmis ”nespridzināt”, bet parādīt emocijas un vokāla spēku!

Reinis uzskata, ka viņam ir diezgan lielas izredzes nokļūt pusfinālā, jo mūziķis neko netēlo, bet ir viņš pats.

Kāpēc Reinis Liepa pēc ”X Faktora” tiešraidēm dedzina melnas un baltas sveces?

”Kā savus trumpjus, lai iekļūtu pusfinālā, varu nosaukt roķīgumu un vienkāršību. Parasti manos priekšnesumos nav daudz šova elementu, tātad cilvēki redz ko tieši iegūs atnākot uz manu koncertu,” aizdomājas Reinis.

Reinis uzskata, ka galvenais ir būt sev pašam, sniegt enerģiju un saņemt to atpakaļ no klausītājiem, veidojot atgriezenisko saiti.

Ar savu mūziku dziedātājs vēlas uzrunāt cilvēkus, likt aizdomāties un motivēt nekad nepadoties, bet cīnīties par sevi un saviem sapņiem.

Tieši tāpēc šova dalībnieks priecājas, ka piektajā tiešraidē kā vienu no dziesmām izpildīs grupas ”The Sound Poets” hitu ”Kalniem pāri”, kuru uzskata par spēka dziesmu.

”Dziesma savā ziņā ir par mani, tāpat kā par daudziem no mums. Ir jācīnās, jāiet uz priekšu un jāpiepilda savi sapņi. Mēs visi to varām,” smaida Reinis.

Ja parasti Reini uz skatuves redzējām enerģisku, šoreiz viņš skatītājus centīsies pārsteigt ar savu vokālu un emocijām.

Fakts, ka šovu jau atkal pametīs divi dalībnieki, Reinī rada uztraukumu. Uztraukums nemazinātos, ja aizietu viens dalībnieks, kā nekā kādam būs jāpamet šovs!

”Tas, ka paliekam arvien mazāk un mazāk rada apziņu, ka jābūt spilgtam, jāizceļas, lai paliktu šovā un iekļūtu pusfinālā. Cenšos visu uztvert pozitīvāk, ja uztraukšos, ka esam seši un paliksim četri, tas var novērst domas no mākslinieciskā,” aizdomājas Reinis.

Vai Reiņa Liepas trumpji nostrādās un viņš iekļūs šova pusfinālā? Skaties jau šovakar!

TOP komentāri

  • yes
  • Balsojam par Reini
  • Evita
    +12 +10 -2

    Evita

    Novēlu veiksmi šodien. Man ļoti patīk Reiņa balss. Man vairākus gadus nepatika neviena jaunais izpildītājs Lv. Līdz izdzirdēju šogad Reini. Balss, harizms, un vienkāršība un protams- roks, lika man iemīlēt šo māksinieku. Noteikti, ceru nākotnē aiziet uz kādu Reiņa koncertu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!