Reini Straumi pēc izbalsošanas pārņēmis tūlītējs un apdullinošs miers

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

10 komentāri
Reini Straumi pēc izbalsošanas pārņēmis tūlītējs un apdullinošs miers
F64

Ceturto ”X Faktora” tiešraidi pameta uzreiz divi šova dalībnieki. Dziedātājs Reinis Straume aizgāja no šova bez iespējas uzstāties ar glābējdziesmu. Šādu neveiksmi mākslinieks nekomentē, bet saka, – lai iemesls paliek skatītāju ziņā.

Reinim Straumem pēc izbalsošanas šovā iestājās tūlītējs un apdullinošs miers. Lai paspētu sagatavoties katras nedēļas koncertam, dziedātājs gatavojās uz priekšu. Jau bija zināms, ko jāizpilda nākamajā un aiznākamajā nedēļā.

Piektajai tiešraidei bija izveidota horeogrāfija un pieaicināti viesmūziķi. Tas Reinim rada sajūtu, ka viņš ir kā no trases noņemts spēkrats, kam riteņi vēl griežas.

”Es negaidīju, ka šajā tiešraidē iegūšu vismazāk balsu, bet priekšnojauta, ka būšu uz līnijas, bija gan. Kāpēc tā notika? Tas lai paliek skatītāju un balsotāju ziņā,” nosaka Reinis Straume.

Uzreiz pēc šova Reinim aizskatuvē radās diskusija par to, vai labāk aiziet šādi vai cīnīties ar glābējdziesmu, bet zaudēt žūrijas balsojumā. Noteikti labprātāk viņš būtu cīnījies par palikšanu ar glābējdziesmu. Pat ja būtu neveiksme, dziedātājs zinātu, ka izdarījis maksimumu!

”Es ieklausījos mentores un režisoru ieteikumos un izdarīju visu tik labi, cik varēju. Godīgi sakot, ļoti izbaudīju priekšnesumu, bija prieks dziedāt šo dziesmu, īpaši Lāčplēša dienā. Mani uz skatuves pavadīja fantastiskie GG Choir dziedātāji, kas piedeva visam papildu odziņu!” Reinis par savu uzstāšanos.

Žūrija bieži pārmeta Reinim, ka viņa priekšnesumiem trūkst emocijas. Dziedātājs to komentē, sakot, ka brīdī, kad ir jādomā par to, kā kustēties, kurā kamerā pareizajā brīdī ieskatīties, nodziedāt un vēl, nedod Dievs, dejot, viņam tiešām pazūd dziesmas emocija.

Kā piemēru mūziķis nosauc otro šova tiešraidi, kurā izpildīja grupas ”Maroon 5” dziesmu. Trešajā un ceturtajā tiešraidē emocijas bijušas.

”Katrā ziņā, man par to pilnīgi noteikti ir jāpadomā un jāuzlabo savos priekšnesumos, lai pat visrūdītākajam emociju inspektoram nerastos šaubas,” smaidot nosaka Reinis.

”X Faktoru” šova dalībnieks raksturo kā lielisku platformu, ar kuras palīdzību iepazīties ar skatītājiem, iepazīt šāda veida šovus un skatuvi, kā arī cilvēkus, kas to organizē, un rūpējas, lai viss notiktu, kā nākas.

Ne mirkli Reinis nenožēlo, ka piedalījies. Tā bija tiešām krāšņa un vērtīga pieredze!

”Visi paliekošie ir pelnījuši uzvaru, un arī aizskatuvē ir silti, draudzīgi un atvērti cilvēki. Skatos uz to katras nedēļas griezumā – kurš izpildīsies vislabāk, par to arī balsošu,” tā Reinis.

Žūrija trešajā tiešraidē izteicās, ka Reinim jāsāk solokarjera un jāpamet grupa ”Double Faced Eels”, dziedātājs tam nepiekrīt. Pēdējo gadu grupas mūzika ir arī viņa darba auglis – gan mūzika, gan teksti, gan visa grupas virzība. Viņi ir iemācījušies strādāt kopīgi vienā virzienā, un tā ir patiesa mūzika, kas nākusi no viņu sirdīm.

”Ar grupu ”Double Faced Eels” tikko izdevām EP albumu “Atspulgs”. Pavisam drīz plānojam izdot albumu arī angļu valodā ar nosaukumu “Human”. Esam pieteikušies arī dažādos konkursos, bet, kā tajos veiksies, rādīs tikai laiks. Katrā ziņā, tiekamies radio viļņos, interneta dzīlēs un ”DFE” koncertos!” nobeidz Reinis.

10 komentāri