Ratiņkrēsls nav šķērslis, lai piepildītu sapņus! ”X Faktorā” piedalās Latvijā vienīgā parabobslejiste Annija Krūmiņa

26 komentāri

”X Faktors” ir vieta, kur tiek gaidīts ikviens, kuram ir sapņi un vēlmes strādāt, lai šos sapņus piepildītu. Divdesmit trīs gadus vecā Annija Krūmiņa dzīvo Talsos un jau piecus gadus pārvietojas ratiņkrēslā. Tas nav salauzis skaisto sievieti, tieši otrādi, motivējis vairāk censties un pierādīt ikvienam, ka viņa var gūt panākumus.

Stāstot par sevi, Annija neslēpj, ka dzīvē dara visu, ko vēlas un tieši to uzskata par savu darbu. Lielāko viņas laika daļu aizņem sports un mūzika.

Šova vadītājs Markus Riva Annijai paziņo, ka viņai ir lielākais gribasspēks no visiem sezonas dalībniekiem.

Uz to skaistā sieviete atbild, ka viņai gribasspēka netrūkst, viņa ar savu dalību vēlētos mainīt citu dzīves, dot mīlestību, iedvesmot, panākt, ka cilvēki uz līdzcilvēkiem paskatās citādāk.

Atrašanos šovā Annija sauc jau par lielu uzdrīkstēšanos, kā nekā vairums viņas situācijā esošu cilvēku to neuzdrīkstētos.

Savu laiku šova pretendente galvenokārt pavada, darbojoties parabobslejā, viņa ir vienīgā pilote Latvijā.

Annija kautrīgi nosaka, ka, ja jau ir ieradusies, tad viss jāstāsta līdz galam, bet viņai ļoti nepatīk lielīties.

Pagājušajā gadā vienotajā konkurencē ar vīriešiem viņa uzvarējusi parabobsleja sacensībās. Tiesa gan, tas noticis vienā kausa posmā, bet tomēr.

Žūrija atzina, ka tas ir gana liels panākums ar ko lepoties, jo ar kaut ko ir jāsāk un tad jāpievieno jauni uzvaras posmiņi.

Bobslejs ietekmējis arī Annijas dziesmu izvēli ”X Faktorā”, skaistule izlēma izpildīt tieši to skaņdarbu, kuru vienmēr dungo, esot uz starta un sēžot ”bobā”.

Dziesmā ir spēcīgi vārdi, kuri viņu vienmēr pavada, savā ziņā motivē un sniedz spēku.

Annija atklāja arī žūrijai atgadījumu, kas viņu novedis invalīdu ratiņos. Pirms pieciem gadiem viņa braukusi automašīnā kopā ar draugiem un viņi cietuši avārijā.

Rezultātā tieši šova pretendente guvusi lielākās traumas. Tas bija ļoti smags periods viņas dzīvē, laiks, kas pavadīts slimnīcās, rehabilitācijas iestādēs, saskarsme ar grūtībām un šķēršļiem, kas jāpārvar.

Nu viņa uz visu skatās pozitīvi, priecājas, ka Dievs viņai devis tik lielu uzdevumu.

Annija neslēpj, bieži vien viņai saka, ka cilvēks, kurš vainojams avārijā, sabojājis viņas dzīvi. Sportiste uzskata, ka viņš sabojāja viņas ķermeni, dzīvi sabojāt var tikai viņa pati.

Šova pretendente nesēž mājās, viņa dodas pasaulē un dara visu, ko vēlas, tieši to pašu, ko cilvēki, kuri var staigāt, dejot, un skriet.

”X Faktorā” Annija piedalās, lai mainītu priekšstatu par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, fiziskām vai garīgām, tas nav nodalāms.

Mēs visi esam cilvēki, darām to, ko varam darīt, neatkarīgi no tā, cik labi, vai slikti izdodas, mums ir tiesības visiem dzīvot vienādi.

Annijas dziedājums neatstāja vienaldzīgus ne skatītājus, ne žūriju. Daudziem acīs varēja redzēt asaras par skaisto, izjusto dziedājumu un dziesmas ziņojumu.

Pēc uzstāšanās sportiste atzina, ka grūti bijis dziedāt, jo tik daudz emociju, bet galvenais, ka dziesmā viņa spēja ielikt mīlestību.

Aija Auškāpa pateicās Annijai, ka viņa ieradusies uz šovu un ļāvusi dzirdēt savu balsi. Žūrijas locekle apbrīno Annijas spējas.

Reinis Sējāns uzsvēra to, cik Annija ir jauna un tajā pašā laikā pieredzējusi, viņā ir liels spēks, kuru dot citiem, tieši to viņa šovakar arī izdarījusi.

Sējāns nevēlas analizēs topošās dziedātājas uzstāšanos, jo uzskata, ka tas ir lieki, galvenais bijis parādīt, uz ko cilvēks ir spējīgs.

Žūrijas loceklis ir drošs, ka Annija ar savu uzstāšanos, likusi aizdomāties daudziem cilvēkiem, kuri sēž mājās ar nokārtiem deguniem. Devusi impulsu uz darbību!

Intars Busulis priekšnesuma laikā atslēdzies un ieklausījies dziesmas vārdos, ziņojumā. Viņš nav redzējis ratiņkrēslu, bet gan skaistu sievieti, kurai patīk dzīvot, patīk priecāties par dzīvi un to izbaudīt.

Reinis un Intars Annijas uzstāšanos novērtēja ar NĒ, bet Aija ar JĀ.

Aizkulisēs Annija teica, ka jūtas labi, bet cilvēkam, kurš būtu ieradies, lai uzvarētu, neizdošanās būtu graujoša.

Viņa paveikusi, ko vēlējusies un sajūtas ir lieliskas!

26 komentāri

X Faktors

“X Faktora” finālā neiekļūst Diona Liepiņa

“Centos savaldīties, lai nesāktu raudāt. Likās, ka noģībšu!” Pēc izbalsošanas Diona Liepiņa neslēpj emocionalitāti

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

Dziedājums lidojumā virs skatuves! Grēta Grantiņa izdzied mīlestību vienā no skaistākajām Adeles dziesmām

Noklausies! Duets “Bujāns” prezentē jaunu hitu "He, she, you & me"

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Šis ir mans laiks!” Diona Liepiņa pusfinālā parāda, ka ne tikai lieliski dzied, bet arī dejo

Enerģijas sprādziens! Eduards Rediko uz skatuves uzstājas kopā ar “X Faktora” grupu

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras