1 komentārs
”Radio trio” iejutušās Sočos un gatavas iekarot ”Jaunā viļņa” skatuvi
INSTAGRAM

Jauno izpildītāju konkurss ”Jaunais vilnis” rit pilnā sparā. Ir aizvadīts atklāšanas vakars un komponista Igora Krutoja mūzikas vakars, nu pienākusi kārta jaunajiem izpildītājiem. 26. augustā uz skatuves kāps Latvijas pārstāves ”Radio trio”.

26. augusta vakarā uz greznās konkursa skatuves redzēsim dalībniekus no Latvijas, Krievijas, Moldovas, Ukrainas, Armēnijas, Itālijas, Amerikas, Spānijas, Albānijas, Kubas un Azerbaidžānas.

Foto: konkursa ”Jaunais vilnis” ietvaros ”Radio trio” piedzīvo vizuālas pārvērtības

Foto: tuvojas konkurss ”Jaunais vilnis”! ”Radio trio” devušās uz Sočiem!

Pirmajā konkursā vakarā jaunie dziedātāji un muzikālās apvienības izpildīs Allas Pugačovas hitus, toties 27. un 28. augustā sev radītas vai pašu sacerētas dziesmas.

Ir mainījies konkursa nolikums, vairāk nav jāizpilda savas valsts hits, bet uzsvars tiek likts uz oriģināldziesmām.

Ikviena dalībnieka sniegumu vērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā, kā jau ierasts, būs Krievijas estrādes zvaigznes, kā arī dažādu jomu mūzikas darboņi.

Atbalsti “Radio trio” skatītāju simpātiju balsojumā. Balso ŠEIT!!

Ko pēc šova ”X Faktors” dara trešās vietas ieguvējas grupa ”Radio trio”?

Vēl bez dalībniekiem ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs Lolita, Leonīds Agutins, Jūlija Savičeva, ”A Studio”, Jolka un citi.

Neskatoties uz faktu, ka dalībnieki uzstājas tikai 26, 27, un 28. augustā Latvijas pārstāves ieradās konkursa norises vietā arī 24. un 25. augustā, lai vienkārši baudītu zvaigžņu uzstāšanos un iejustos atmosfērā.

Brīvajā laikā no mēģinājumiem ”Radio trio” dodas uz pludmali, brauc nelielos izbraucienos, lai pastaigātos, pabaudītu dabu un atpūstos no konkursa spriedzes un konkurences.

Kā ”Radio trio” veiksies konkursa pirmajā vakarā, skaties jau šodien!