Komentāri

Dziedātāja Madara Dzintara – viena no Rīgas gospelkora solistēm un šovā ”X Faktors” plašāk iepazītās grupas ”Radio Trio” dalībniece –, pošoties Adventa laikam, ierakstījusi jaunu singlu ”Putenī”.

Kā Skaties.lv vēsta Madara Dzintara, ”Putenī” ir Ziemassvētku laika dziesma – stāsts par skaistu piedzīvojumu, dodoties cauri putenim, lai satiktu kādu tuvu un mīļu cilvēku.

”Ziemassvētku laiks un vispār gada tumšais periods man vienmēr ir asociējies ar siltām mājām, gaismiņām un, protams, iešanu vienam pie otra, satikšanās prieku.

Dziesmā es iztēlojos kādu skaistu ziemas vakaru, iespējams, pat pašu Ziemassvētku vakaru, kurā vēlos kādu ļoti apciemot, bet ārā snieg un puteņo. Taču doma par satikšanos ir daudz stiprāka nekā grūtības, lai nokļūtu gala punktā.

Un tad nu šī dziesma ir par to piedzīvojumu – došanos cauri putenim, lai beidzot satiktos,” dziesmas vēstījumu skaidro dziedātāja.

Madara Dzintara ir viena no Rīgas gospelkora solistēm, kā arī grupas ”Radio Trio” dalībniece, kura iekļuva šova ”X Faktors” otrās sezonas finālā 2018. gadā, pārstāvējusi Latviju starptautiskajā dziedātāju konkursā ”Jaunais vilnis” Sočos pērn. ‘’Radio Trio’’ sastāvā uzstājusies kopā ar amerikāņu soul un blūza dziedātāju Ruthie Foster, Latvijas Radio bigbendu, Raimondu Paulu, Kristīni Prauliņu, grupu ”Musiqq” un citiem mūziķiem. Madara ir viena no bekvokālistēm projektā ”Mesa”.

Madara ir ne tikai dziesmas ”Putenī” vārdu un mūzikas autore, bet veidojusi montāžu un grafiku, video autore ir Gita Strazdiņa, producents – Kaspars Ansons.

Singls klausāms ”Spotify”, ”Deezer” un citās mūzikas straumēšanas platformās.