”Radio Trio” dalībniece Madara Dzintara nāk klajā ar dziesmu “Piedod”

0 Komentāru
”Radio Trio” dalībniece Madara Dzintara nāk klajā ar dziesmu “Piedod”
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja Madara Dzintara, kuru plašāka publika atpazīst kā vienu no “Radio Trio”, publisko solo dziesmu “Piedod”. Tā sarakstīta nometnē “RIGaLIVE#4” kopā ar Meldru Guzu, DJ Rudd un Māru Upmani-Holšteini.

”Te nu es esmu, pasaule! Jā, man galvā ir putni, un es dzīvoju savos džungļos, bet es vairs netaisos tajos slēpties! Laipni lūgti!” – iepazīstinot ar dziesmu “Piedod”, nosmej Madara Dzintara.

”Radio trio” Madara aktīvi turpina solokarjeru. Dziedātāja publisko dziesmu ”Lietus”

”Pirms vairākiem gadiem pārdzīvoju nervu sabrukumu.” ”Radio trio” dalībniece Madara par nepieciešamību sakārtot iekšējo pasauli

Viņas dziesmu rakstīšanu izjūt kā sava veida terapiju. Šajā gadījumā tā bijusi “grupas terapija”, kurā katram bija atļauts būt sev pašam.

Jau iepriekš Madara Dzintara ir darbojusies solo, rakstot un izpildot savas dziesmas, bet šāda sadarbība dziesmu rakstīšanā viņai bijusi pirmo reizi.

“Ņemot vērā, ka Madara Dzintara dziedājusi Gospeļkorī un sadarbojusies ar visiem lielajiem Latvijas māksliniekiem, viņa kā dziedātāja ir pieredzējusi, profesionāla un ar skaistu balss tembru. Nometnes ietvaros tā bija viena lieliska diena, kuras beigās četratā bijām sarakstījuši šo dziesmu – “Piedod”, ” atceras DJ Rudd.

Dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE” notiks arī šovasar – laikā no 24. līdz 26. augustam, uz dziesmu rakstīšanas komandās pulcējot izpildītājus, mūzikas un tekstu autorus un producentus.

0 Komentāru