”Radio trio” dalībniece Katrīna trīsdesmit dienas attīrīs ķermeni, dzerot seleriju sulu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”Radio trio” dalībniece Katrīna trīsdesmit dienas attīrīs ķermeni, dzerot seleriju sulu
INSTAGRAM

Grupas ”Radio trio” dalībniece Katrīna Anna Vīgante jauno gadu sākusi ar apņemšanos kontrolēt un atpazīt emocionālo ēšanu. Dziedātāja sākusi ar ķermeņa attīrīšanu.

Jaunajā gadā – jaunas apņemšanās. Katrīna piemetina, ka šogad viņas lielākā apņemšanās ir reāli izpildīt solījumus, kurus sev devusi, nevis tikai pasapņot par to, kā būtu, ja būtu.

”Lai man būtu spēks un enerģija piepildīt savus sapņus, sāku ar ķermeni, bez kura nekas no tā nebūtu iespējams. Ir tik daudz lietu, kuras vēlos apgūt un īstenot. Gluži kā bērnībā, kad bija pārpārēm radošuma un enerģijas, kā arī spars to realizēt. Tomēr, gadiem ejot, noveco ķermenis un enerģijas rezerves sarūk,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīna.

Katrīna piemetina, ka tas nereti saistīts ar to, cik ļoti ”iekšējais bērns” apkrauts ar smagnējām un novecojušām domformām, bailēm, neticību sev un ilūziju par kaut kādām sabiedrībā uzspiestām dogmām.

Aromeļļas smaržu vietā, meditācija un gavēnis: ”Radio trio” dalībnieces Katrīnas skaistuma knifiņi

”Pēdējos gadus daudz esmu eksperimentējusi ar savu apziņu un tās saistību ar uzturu. Mans lielākais uzdevums ir bijis atpazīt un kontrolēt emocionālo ēšanu. Esmu novērojusi to, cik ļoti uzņemtā pārtika ietekmē ne tikai fizisko, bet arī emocionālo stāvokli,” atklāj Katrīna.

Dziedātāja pārtiku pielīdzina degvielai, ja auto lej sliktas kvalitātes degvielu un nemaina eļļas filtrus, tad auto, visticamāk, pavisam drīz nebūs braucams.

”Tāpat ir ar ķermeni, it sevišķi, ja ”panelī” jau deg kāda ”sarkanā lampiņa” jeb slimība, kas liecina, ka jāpievērš uzmanība uzturam, nevis jādzer zāles, kas visu tikai vēl vairāk sarežģī.

”Radio trio” dalībniece neslēpj, ka pēc svētkiem, kur nācies uzņemt tik daudz smagas pārtikas, visdažādākajās kombinācijās, piezagusies arī cukura atkarība.

Tāpēc Katrīna uzsākusi pāris mazos uzdevumus, kurus cītīgi ievēro ilgtermiņā, sagaidot rezultātus. Mērķu ir daudz, bet viņa apzināti sāk ar mazumiņu, lai lielais uzdevumu klāsts nenogurdina jau pirmajā dienā un neprovocē iesākto ātri pamest.

”Sākšu ar ķermeņa attīrīšanu. Līdz šim lietoju piemēram, spirulīnu, nīma lapu pulveri, hlorellas pulveri, kviešu dzinumu pulveri un citus, tomēr neizdevās tik veiksmīgi, jo tie nebija visai garšīgi. Bet šogad atklāju jaunu metodi – selerijas kātu sulu. Sekoju līdzi ”Instagramā” cilvēkiem, kuri atrāda bildes ar neticamiem dziedināšanās stāstiem, sākot ar visbriesmīgākajām ādas slimībām un pat ar vēzi,” tā Katrīna.

”Radio trio” dalībniece Katrīna iepērkas ”humpalās”, lai taupītu zemes resursus

Katrīna stāsta, ka internetā atrodama informācija par šā auga sastāvu un dziedinošajām īpašībām. Iedvesmojoties dziedātāja nolēma izmēģināt šo metodi 30 dienas – katru rītu tukšā dūšā izdzerot milzīgu krūzi svaigi spiestas selerijas sulas.

”To gan izvēlos iegādāties eko veikalā, jo veicu eksperimentu un salīdzināju eko produktu ar parasto veikalā nopērkamo un secināju, ka ekoloģiskajai selerijas sulai ir par 60 % košāka krāsa, kā arī dzīvāks un izteiktāks aromāts,” novērojumus atklāj Katrīna.

Kā savu otro apņemšanos Katrīna nosauc kustēšanos. Pēdējā laikā viņa daudz strādā studijā, raksta mūziku, papildus glezno, daudz laika nākas pavadīt nekustīgās pozās.

Lai nebūtu jāmoka sevi ar domu par sporta zāli, dziedātāja uzliek taimeri un ik pēc pusstundas vai stundas pieceļas un veic pavisam vienkāršus vingrinājumus asinsrites un enerģiju iekustināšanai.

Tas ir labs atgādinājums, jo, ieraujoties darbos, pavisam aizmirstās, ka ķermenis ir jāpakustina vai, ka tāds vispār ir.

Es zinu, ka, attīrot ķermeni, iegūšu vairāk brīvās enerģijas, iedvesmas un varēšu savā ikdienā pievienot jau nākamos mazos uzdevumus.  Būšu sevi jau pieradinājusi pie rutīnas. Starp citu – selerijas sula palīdz atbrīvoties arī no pārlieku lielas kāres pēc saldumiem,” nobeidz Katrīna.

1 komentārs