7 komentāri
”Radio trio” dalībniece Katrīna iepērkas “humpalās”, lai taupītu zemes resursus
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Grupas ”Radio trio” dalībniece Katrīna Anna Vīgante, meklējot apģērbu, tiecas pēc oriģinalitātes. Drēbes nereti tiek meklētas “humpalās”, jo tas ir veids kā otro reizi “atdzīvināt” apģērbu un neveicināt pārražotību.

Meklējot apģērbu, Katrīna tiecas pēc kā oriģināla un radoša, tāpēc meklē stila pērles “humpalās”. Vēlāk nopirktais apģērbs tiek pielāgots un pārveidots pēc sava prāta.

Iepirkšanās “humpalās” ir aizraujošs process, jo nekad nevar zināt, ko izdosies iegādāties. Bieži vien izdodas atrast negaidītus, neparastus apģērba gabalus.

”Tā, protams, ir arī zemes resursu taupīšana, otro reizi ”atdzīvinot” apģērbus, neveicinot pārražotību,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīna.

Katrīnas skaistuma noslēpumi!

Dziedātājai ļoti patīk komplektēt un kombinēt apģērbu, kā arī aksesuārus, tas aizņem daudz laika pie spoguļa. Kopš bērnības viņa sapņo par savu apģērbu līniju un cer, ka nākotnē sapnis īstenosies.

”Runājot par apģērbu un aksesuāriem, pēdējā laikā mans fetišs noteikti ir krāsas, dažādi raksti, mandalas un ziedu printi,” tā Katrīna.

Neskatoties uz pelēko rudeni un drūmo ziemu, kad vairums izvēlas tumšus toņus, Katrīna arī šajos gadalaikos ir par krāsām.

Krāsas liek sirsniņai justies siltāk un priecīgāk, īpaši, kad ārā viss pelēks un drūms.

TOP komentāri

  • R
  • Katrīna
    +11 +11 0

    Katrīna

    CIK JŪS LABI DZIEDAT OOO ES BIJU VIENKĀRŠI ŠOKĀ KAD ES JŪS IZDZIRDĒJU. PAGĀJUŠO GADU BIJA TĀDA GRUPA HIPYNOTIC VIŅAS DZIEDĀJA TIK SĶĪBI BET JŪS SALĪDZINĀJUMĀ AR VIŅĀM ESAT NEPĀRSPĒJAMAS - BALSOŠU PAR JUMS STARPCITU ŠO NEDĒĻ ĻOTI LABA DZIESMAS IZVĒLE LAI VEICAS UN ES ESMU JŪSU FANS UN STARPCITU es no 1-10 NOVĒRTĒJU JŪS UZ 10 10 10
  • Nja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!