”Radio trio” dalībniece Katrīna iepērkas “humpalās”, lai taupītu zemes resursus

7 komentāri
”Radio trio” dalībniece Katrīna iepērkas “humpalās”, lai taupītu zemes resursus
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Grupas ”Radio trio” dalībniece Katrīna Anna Vīgante, meklējot apģērbu, tiecas pēc oriģinalitātes. Drēbes nereti tiek meklētas “humpalās”, jo tas ir veids kā otro reizi “atdzīvināt” apģērbu un neveicināt pārražotību.

Meklējot apģērbu, Katrīna tiecas pēc kā oriģināla un radoša, tāpēc meklē stila pērles “humpalās”. Vēlāk nopirktais apģērbs tiek pielāgots un pārveidots pēc sava prāta.

Iepirkšanās “humpalās” ir aizraujošs process, jo nekad nevar zināt, ko izdosies iegādāties. Bieži vien izdodas atrast negaidītus, neparastus apģērba gabalus.

”Tā, protams, ir arī zemes resursu taupīšana, otro reizi ”atdzīvinot” apģērbus, neveicinot pārražotību,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīna.

Katrīnas skaistuma noslēpumi!

Dziedātājai ļoti patīk komplektēt un kombinēt apģērbu, kā arī aksesuārus, tas aizņem daudz laika pie spoguļa. Kopš bērnības viņa sapņo par savu apģērbu līniju un cer, ka nākotnē sapnis īstenosies.

”Runājot par apģērbu un aksesuāriem, pēdējā laikā mans fetišs noteikti ir krāsas, dažādi raksti, mandalas un ziedu printi,” tā Katrīna.

Neskatoties uz pelēko rudeni un drūmo ziemu, kad vairums izvēlas tumšus toņus, Katrīna arī šajos gadalaikos ir par krāsām.

Krāsas liek sirsniņai justies siltāk un priecīgāk, īpaši, kad ārā viss pelēks un drūms.
7 komentāri