5 komentāri

Grupa ”Radio trio” pagājušajā nedēļā atradās soli no izbalsošanas, tas meitenēm nekādā veidā netraucēja saņemties un šajā nedēļā izveidot divus lieliskus priekšnesumus. Sestajā tiešraidē grupa izpildīs dziedātājas Džesas Glinnas dziesmu “I`ll be there for you” un grupas “Instrumenti” dziesmu “Zemeslodes”.

Ar spēcīgiem vokāliem apveltītās ”Radio trio” atklāja ”X Faktora” sesto tiešraidi, izpildot grupas ”Instrumenti” dziesmu ”Zemeslodes”.

Lai iznestu dziesmas ziņojumu, dziedātājas uz skatuves uzbūra maģisku ziemas pasaku. Dziedātāju emocijas, sniegs, melodija neatstāja vienaldzīgus!

Kāpēc Radio trio uz skatuves uzbūra ziemas pasaku? Kur radās ideja?

Maigs dziedājums, miers, apgarotība, maigums, sievišķība ir vārdi, kuri raksturo “Radio trio” pirmo sestās tiešraides uzstāšanos.

Vai pasaka patiks Reinim Sējānam, kurš ir ne tikai viens no ”X Faktora” mentoriem, bet arī grupas ”Instrumenti” solists?

Reinis Sējāns trio dziedājumu atzina par lielisku. Dziedātājas skaisti izskatījušās un radījušas skaistu priekšnesumu.

”Krāsains ceļojums, no kura mājās atgriezīsimies ar daudz suvenīriem.” ”Radio trio” par ”X Faktoru”

Pirms došanās gatavoties otrajam priekšnesumam “Radio trio” meitenes atzinās, ka aizskatuvē valda miers, dalībnieki mēģina savas dziesmas, visi visur dzied, tā tas nav bijis katru tiešraidi.

Meitenes atgriezās uz skatuves ar dzīvespriecīgu, laimīgu dziesmu ”I`ll be there for you” un dāvāja skatītājiem pozitīvismu!

Mentors Reinis Sējāns uzstāšanos novērtēja kā lielisku ballīti uz skatuves, kurā bijusi laba enerģija. Par spīti tam, tas nav bijis dziedātāju labākais priekšnesums, dziedājumā bijušas netīras notis.

Pēc dziesmas noklausīšanās Intars Busulis teica, ka redzams, ka dziedātājas arī dzīvē ir draudzenes, ka atbalsta viena otru.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!