Pusdienas benzīntankā, majonēze brokastīs un veselīgā ”šmakovciņa”. Kā līdz šim ēduši ”Baritoni”

2 komentāri
Pusdienas benzīntankā, majonēze brokastīs un veselīgā ”šmakovciņa”. Kā līdz šim ēduši ”Baritoni”
VALDIS KAULIŅŠ

Jau vairāk nekā nedēļu veselīgu dzīvesveidu piekopj ”X Faktora” zvaigznes ”Baritoni”. Puiši pilnībā mainījuši savu ēdienkarti, atsakoties no lauku gardumiem, degvielas uzpildes stacijās nopērkamajiem našķiem un citiem labumiem, kas iepriekš bijusi viņu ikdiena.

”Latgalē par veselīgu pārtiku tiek uzskatīts lauku pieniņš, sviestiņš,” sarunā ar Skaties.lv nu jau aizliegtos produktus ar ilgām uzskaita Ingars. Un, protams, “šmakovciņas” glāzīte. ”Tas jau gan ir veselīgi!” korī nosmejas ”Baritoni”.

Kā neslēpj puiši, viņu ēdienkarte pirms tievēšanas izaicinājuma tikusi veidota pēc vecā, labā principa ”kāpēc gan sev kaut ko liegt?”

Dienu ”Baritoni” allaž ieraduši sākt ar kārtīgām brokastīm.

”Cepts bekons ar olām, cīsiņi, un, protams, tam visam pāri majonēze,” recepti atklāj Ingars. ”Daudz majonēzes!” steidz piebilst Mārtiņš.

”Mēs principā ēdām degvielas uzpildes stacijās,” atklāj Mārtiņš. Puiši trīs vai četras reizes nedēļā no Rēzeknes mēro ceļu uz Rīgu, lai mēģinātu, un kā turpceļā, tā atpakaļceļā, tradīcija bijusi piestāt benzīntankā, lai pamielotos ar tur pieejamajiem gardumiem.

”Ko benzīntankos dod, to ēdām. Maizītes ar vistu, saldā kafija, hotdodziņš,” uzskaita Mārtiņš.

Kā smejas šobrīd kalsnākais no ”Baritoniem” Artūrs, kurš ar svaru apmierināts, bet projektā centīsies tikt pie ”sešpakas”, viņš allaž ēdis pat vairāk kā kolēģi. Iespējams, par viņa figūru atbildīga profesija – Artūrs ikdienā rosās kā ugunsdzēsējs, kur arī aiziet kalorijas.

Kā nu smejas ”Baritoni”, braucot uz un no mēģinājumiem, benzīntankos viņi pabaro tikai auto. Un viņi pat gribēdami nevarētu panašķoties – arī degvielas uzpildes staciju pārdevēji ir informēti par tievēšanas izaicinājumu sadarbībā ar MonacoFit.com, un, ieraugot ”Baritonus”, steidz atgādināt, ka nekādus hotdogus nevajadzētu. Bet puiši tievēšanai pieiet ļoti nopietni un par našķošanos ”pa kluso” pat nedomā.

”Man jāatvainojas vecmāmiņai. Bija jau viens piedāvājums braukt uz vakariņām, un jūs jau zināt, kādas tās vakariņas pie vecmāmiņām izvēršas. Vecmāmiņ, turpmāk pie tevis dzeršu tēju,” atvainojas Ingars.

Atgādinām, ka tievēšanas izaicinājuma ietvaros grupas mentors mūziķis Intars plāno atvadīties no 6 kg sava svara, bet grupas ”Baritoni” dalībnieks Ingars plāno atbrīvoties no 7 kg svara, Normunds no 10 kg, Mārtiņš no 5 kg, savukārt Artūrs, kurš ir apmierināts ar savu vizuālo tēlu, ir apņemties tikt pie ”sešpakas”.

2 komentāri