Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Protesti un saindēts ūdens! Kattie pastāsta par dzīvi Baltkrievijā
PUBLICITĀTES FOTO

Šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja Kattie saskārusies ar vairākiem izaicinājumiem. Valstī sākušies nemieri, kā arī vairākos Minskas rajonos nav pieejams dzeramais ūdens.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie atklāj, ka rajonā, kurā viņa dzīvo, un blakus rajonā ir saindēts ūdens – tas smird pēc joda un “cērtas” acīs.

Iedzīvotājiem stingri piekodināts ūdeni nedzert un neizmantot ēst gatavošanā vai higiēnas procedūrās.

Ekskluzīvi! Ciemos pie ”X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

Noklausies! ”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie prezentē savu debijas singlu

Mūziķe cerīgi paziņo, ka atbildīgās instances solījušas novērst ūdens krātuvē radušos avāriju nākamo piecu dienu laikā.

Šajā laikā abu rajonu iedzīvotāji izmanto pilsētā atrodamos ūdens pumpjus, pie kuriem izveidojas vairāku tūkstošu cilvēku lielas rindas. Lai tiktu pie ūdens jāstāv rindā 4-5 stundas.

”Veikalos ūdeni iegādāties nav iespējams, atliek izmantot ūdens pumpjus, izstāvot garās rindas, vai arī doties pie kāda uz blakus rajoniem, lai pudelēs ielietu ūdeni,” skaidro Kattie.

Kattie ģimene apņēmusies ekonomēt ūdeni, cik vien iespējams. Ģimene devusies pie draugiem un pārvedusi mājās vairāk nekā 20 litrus ūdens, cerot, ka pietiks vairākām dienām.

Neskatoties uz apokalipsei līdzīgo situāciju, tajā visā mūziķe redz arī ko labu, cilvēki apvienojas, palīdz viens otram. Tiem kuriem mājās ir dzeršanai derīgs ūdens ved to cilvēkiem, tikai lai palīdzētu.

”Daudziem ūdens trūkums varbūt neliekas problēma, bet tas jau nav tikai ūdens, vēl nemieri saistībā ar gaidāmajām vēlēšanām, papildus saindēts ūdens, šobrīd cilvēki dzīvo stresā, gaidot, kas notiks tālāk,” tā Kattie.

Uz nemieriem mūziķe noraugās no malas, bet neiesaistās aktivitātēs, nevēloties pakļaut sevi briesmām.

Kā pozitīvu lietu Kattie paziņo, ka pabeigusi universitāti un jau tuvāko dienu laikā saņems diplomu.

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti