Komentāri
Plaušu infekcija, nu arī asins saindēšanās. Alise Haijima joprojām atrodas slimnīcā
INSTAGRAM

Dziedātāja, ”X Faktora” zvaigzne Alise Haijima jau vairāk nekā divas nedēļas atrodas slimnīcā, kur ārstē plaušu iekaisumu. Laiks slimības gultā nav pagājis bez sekām, skaistule pieņēmusies svarā.

Par savu pašsajūtu, jaunumiem ārstēšanā, piedzīvoto slimnīcā Alise informē fanus ar sociālo tīklu palīdzību. Tas ir veids, kā komunicēt ar cilvēkiem un nejusties vientuļai, mirkļos, kad nav ko darīt.

Infekcija neatkāpjas! ”X Faktora” zvaigzne Alise Haijima jau nedēļu atrodas slimnīcā

Dziedātāja domā, ka divas nedēļas gultas režīma, kad ir tikai gulēts un ēsts, ir darījušas savu. Viņai būs ar ko noņemties sporta zālē.

Pēc izrakstīšanās no slimnīcas Alise plāno atgriezties pie ierastā režīma, kurā ietilpst arī regulāri sporta zāles apmeklējumi.

Visiem slimošanas laikā ir savi mazie niķīši. Alise ēd augļus, ja tie ir sagriezti. Tāpēc, draugiem un ģimenes locekļiem ciemojoties, jāvelta laiks augļu sagriešanai.

Alisei Haijimai morāli grūti dzīvot slimnīcas vidē. Palātā ir cilvēki ar ”putniem” galvās

Pēdējās dienas skaistulei ir slikta pašsajūta, bet to, iespējams, veicina fakts, ka ārsti atklājuši asins saindēšanos un to intensīvi ārstē.

Tas varētu liecināt, ka plaušu infekcijas cēlonis ir tieši asins saindēšanās.

Divu nedēļu laikā ”X Faktora” zvaigzne ir sailgojusies pēc sava kaķa tik ļoti, ka ir zvanījusi uz mājām ar videozvana palīdzību, lai tikai redzētu savu mīluli.