4 komentāri
Pirotehnika un seksīgas dejotājas! Dmitrijs Kļinčiščevs gatavojas Jaungada šovam
SKATIES

”X Faktorā” iepazītais Dmitrijs Kļinčiščevs nesnauž uz šovā iegūtajiem slavas lauriem, bet jau gatavo koncertprogrammu, ko prezentēs Jaungada naktī. Pirmajiem šovu izdosies baudīt Liepājas iedzīvotājiem.

Portālam Skaties.lv Dmitrijs atklāj, ka Jaunā gada naktī dosies uz Liepāju, kur sniegs koncertu VIP viesiem. Dziedātājs uzstāsies ”Jaungada karnevāla” laikā.

Uz ”X Faktora” ballīti neaicināts ieradies arī Dmitrijs Kļiņčiščevs

Pasākumu var apmeklēt tikai ar ielūgumiem, bet mūziķis ir drošs – tie, kuri vēlēsies viņu satikt, atradīs veidu kā to izdarīt.

”Jaungada karnevāla” norises vietu Dmitrijs neatklāj, jo vēlas saglabāt mistiku, īsteni fani atminēs mīklu!

”Joprojām meklēju dejotājas šovam. Nepieciešamas divas meitenes. Ikviena, kura prot labi dejot, var man rakstīt ”Instagram”, un visu sarunāsim,” aicina Dmitrijs.

Video: ”X Faktorā” iepazītais Dmitrijs Kļinčiščevs Itālijā nofilmējis videoklipu

Koncertā dziedātājs izpildīs 12 paša radītus hitus, toties papildu ”odziņu” piešķirs pirotehnika un meiteņu dejas!

Dmitrijs izlēmis pusi koncerta dziedāt vienā kostīmā, bet otro daļu jau citā kostīmā, toties katrai dejotājai būs seši tērpi!

Ekskluzīva reportāža: Dmitrijs Kļinčiščevs 34. dzimšanas dienā plosās Vecrīgā ar faniem

”Nezinu, kad būs koncerts Rīgā, bet es ļoti vēlētos uzstāties Valentīna dienā. Uzskatu, ka mana mūzika ir ļoti piemērota šiem svētkiem. Kā nekā tie ir mīlestības svētki un manas dziesmas ir par mīlestību,” nobeidz Dmitrijs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!