Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

14 komentāri
Pirms “X Faktora” trešās tiešraides “Koukie Band” paliek bez viena dalībnieka
Toms Norde

Kā zināms, grupa parasti uzstājas sešu cilvēku sastāvā, taču šoreiz “Koukie Band” nāksies iztikt bez Gustava Melbārža, kurš devies uz neilgu laiku skoloties uz Somiju.

Uz Somiju devos apmaiņas “Erasmus” ietvaros, ko organizē Rīgas Doma kora skola. Brauciens bija ieplānots ilgi pirms “X Faktora” atlasēm, tapēc diemžēl nevaru tikt uz vienu no tiešraidēm, bet atbalstu savus grupas biedrus kā nu vien varu!” portālam Skaties.lv stāsta Gustavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jaunieši regulāri sazvanās savā starpā, lai aprunātu gan tuvojošo tiešraidi, kā arī ar grupas vadītāju Anniju Zahovsku attālināti tiek gatavots priekšnesums arī nākamajai svētdienai. “Tas tāpēc, lai jau tad, kad atbraucu, ir iespējams strādāt pilnvērtīgi. Noteikti skatīšos un jutīšu līdzi “X Faktora” trešajai tiešraidei. Zinu, ka viņi visu izdarīs visu pēc labākas sirdsapziņas. Lai arī esmu ārzemēs, esam vienoti, gatavi strādāt un izpaust savas sajūtas caur mūziku!” tā Gustavs.

TOP komentāri

  • Inga Kokare
  • Anda

    Anda

    Tur nu Jums nepiekriitu,sajaa grupaa visi sesi ir ar muzikalo izgliitiibu,speeciigaam,maaciitaam balsiim,falsu nosu nav.
  • Linda Upmale

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!