Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Ja radio šo dziesmu jau kādu brīdi var dzirdēt, “dzīvajā” grupas “Prāta vētra” jaunais skaņdarbs “Tevis dēļ” vēl nebija spēlēts. 5. novembra “X Faktora” tiešraides apmeklētāji varēja būt liecinieki “dzīvajam” pirmatskaņojumam.

Pagājušajā nedēļā piedzīvojām pirmo reizi, kad bez “X Faktora” dalībniekiem uz skatuves žūrijas un visas Latvijas priekšā kāpa vēl kāds – tā bija lieliskās balss īpašniece Aija Vītoliņa jeb Amber.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovakar kārta pienākusi vēl diviem māksliniekiem – lietuviešu izpildītājam “Daddy Was a Milkman”, kā arī mūsu pašu “Prāta vētrai”, kuri uz šovu bija paņēmuši līdzi savu jaunāko veikumu “Tevis dēļ”.

Grupa vēlreiz atgādināja, ka jau nākamgad sagaidāms gan jauns albums, gan arī Latvijas tūre.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl