Komentāri
Pirmie foto: ”X Faktora” dalībnieki gatavojas vakara grandiozajam šovam!
F64

Sestajam ”X Faktora” tiešraides koncertam dalībnieki īpaši gatavojas, kā nekā tas ir pēdējais pakāpiens, lai iekāptu pusfinālā. Cīņu par vietu pusfinālā tupina dziedātāji Kattie un Didzis Melderis, kā arī grupas ”Baritoni”, ”Radio trio” un ”Carnelian”.

Soli pirms pusfināla, dalībnieki īpaši pārdomā savus priekšnesumus, vēlas parādīt nedēļu laikā iegūto progresu, jo vēlas patīkami pārsteigt atbalstītājus un izpelnīties telefona balsojumus.

Koncertu īpašu padara fakts, ka dziedātājiem būs jāizpilda skatītāju izvēlētas dziesmas.

Ikviens interesents varēja nobalsot par dziesmām portālā Skaties.lv un tādā veidā ietekmēt to, ko viņa elks izpilda uz skatuves.

Sestā ”X Faktora” tiešraide jau RĪTVAKAR! Dalībnieki izpildīs skatītāju izvēlētas dziesmas!

Neviens no šova dalībniekiem nedēļas nogali nepavada atpūtā, bet gan cītīgi mēģinot kopā ar mentoriem, horeogrāfu, vokālo pedagogu un dejotājiem.

Tuvojoties šova izskaņai, arī priekšnesumi kļūst arvien krāsaināki un pārdomātāki. Ja pagājušajā nedēļā skatītājus pārsteidza īsta uguns, tad šajā koncertā mūs priecēs sniegputenis.

Dziedātāji ir noskaņoti kareivīgi, neviens nevēlas padoties un bez cīņas atteikties no pusfināla. Kuriem dalībniekiem ir vieta pusfinālā un kuram ir jāpaliek aiz svītras?

Vēlies koncertu vērot klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!!!

Pieslēdzies tiešraidei – 20.00!