Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri

20. oktobrī noslēdzās ”X Faktora” otrais krēslu izaicinājums, kurā savu komandu nokomplektēja mūzikas eksperts Reinis Sējāns. Mentors izvēlējās turpmāk darboties ar Reini, Elīnu un Pāvelu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis Liepa paziņo, ka šogad bija ļoti daudzi talantīgi mākslinieki, bet uzreiz jau bija skaidrs, ka vairumam iespēja tikt uz krēsla ies secen!

”Uz mums trijiem ir likta liela atbildība – attaisnot cerības, kā nekā Reinis mūs izvēlējās, viņam ir vīzija par mums,” prāto Reinis Liepa.

Reinis priecājas par mentoru, ja ne Aija, tad tas ir Reinis Sējāns, pie kura viņš vēlējās tikt un kopā strādāt!

Reiņa “krēslu izaicinājuma” uzstāšanās!

”Es strādāju pie albuma ieraksta, un ceru ”X Faktors” man palīdzēs arī šajā sfērā, ceru viss notiks ātrāk, ja pierādīšu sevi šovā. Man ir daudz muzikālu ideju, kuras vēlos īstenot,” nopietni aizdomājas Reinis.

”X Faktoru” dziedātājs sauc par vienu no savas dzīves pozitīvākajiem piedzīvojumiem, viņš cer, ka šis solis mūzikā nav pēdējais, bet gan pirmais!

Elīna Gluzunova paziņo, ka joprojām nespēj aptvert, ka iekļuvusi šovā, tas ir prātam neaptverami! Viņa ir ļoti laimīga!

”Jāteic, ka pretendenti šajā ”krēslu izaicinājumā” bija ļoti spēcīgi un no pāris dalībniekiem bija īpaši grūti atvadīties. Fakts, ka esmu viena no Reiņa Sējāna trijnieka dara man lielu godu,” priecājas Elīna.

Elīnas “krēslu izaicinājuma” uzstāšanās!

Šova dalībniece domā, ka viņas kategorijas mentors nav vienkārši mūziķis, viņš ir multimākslinieks un cilvēks, kurš raugās aiz robežām, tas nozīmē viņai būs jātiek līdzi mentora tempam.

”Par mūsu komandu kopumā – esam spēcīgi, mērķtiecīgi un mums katram ir sava ”odziņa”. Iespējams tieši to mūsu mentors arī saskatīja?! Ieradāmies ar mērķi uzvarēt un es ticu, ka ikvienam no mums ir šāda iespēja,” tā Elīna.

Pāvels Fomkins ir ļoti priecīgs, ka iekļuvis Reiņa Sējāna komandā un saka lielu paldies Reinim, ka uzticējis viņam iespēju būt vienam no tiem, kuri pārstāvēs mentoru ”X Faktorā”.

”Bija ļoti spēcīga konkurence, un pat nespēju iedomāties, cik grūti mentoram bija izdarīt izvēli no visiem kandidātiem. Reinis izvēlējās iedot vietas krēslos unikāliem un spēcīgiem izpildītājiem, kuri pārstāv katrs savu dziedāšanas veidu un dažādu cilvēku grupas. Reiņa komandā ir gan romantika, gan sievišķīgums, gan roks,” pārdomās dalās Pāvels.

Pāvels atnācis uz ”X Faktoru”, lai saņemtu jaunu pieredzi un sasniegtu jaunas virsotnes!

Pāvela “krēslu izaicinājuma” uzstāšanās!

Dziedātājs apzinās, ka daudzi viņu atceras no ”Talantu Fabrikas” laika, bet ir pagājuši tik daudz gadu, un viņš ir mainījies.

”Šajā laikā ir mainījusies mūzika un līdz ar to arī mans izpildījuma stils. Domāju Reinis to spēja sadzirdēt un tieši tāpēc deva man iespēju sevi parādīt un pierādīt,” nobeidz Pāvels.