Komentāri
Pirmais “X Faktora” tusiņš! Edgars Kreilis ar lustīgu ballīti pēc tiešraides nosvin savu jubileju
2017-10-29 X- Faktora pēcballīte un 26 gadu jubilejas pasākums (Ilze Zvēra / f64)

Kūka, gardi dzērieni un ēdieni, kā arī lielisks noskaņojums – tas viss un daudz kas cits tika piedzīvots pēc “X Faktora” trešā fināla raidījuma. Edgars Kreilis ar tuvākajiem draugiem, ģimeni un šova kolēģiem nosvinēja savu 26. jubileju restorānā “The Beginnings”.

Neskatoties uz pārdzīvoto un piedzīvoto, jo 29. oktobra vakarā pirmo reizi šovu pameta uzreiz divi dalībnieki – Lauris Bergmanis un grupa “Koukie Band”, ballītē valdīja draudzīgs noskaņojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesākumā restorāna “The Beginnings” vadītājs Sandris Majors teica uzrunu, kā arī kā velkomdrinku piedāvāja bezalkoholisku, veselīgu šotiņu ar nosaukumu kviešu zelmenis, kura sastāvā bija īsta zāle un nedaudz apelsīnu sulas. Pēcāk jau arī pats vakara galvenais varonis Edgars Kreilis teica pateicības vārdus par ierašanos, kā arī atskatījās uz aizvadīto gadu.

Vēl uzrunas, tosti un sarunas – to visu varat apskatīt ekskluzīvajā portāla Skaties.lv fotogalerijā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl