Komentāri
Pirmais “X Faktora” tusiņš! Edgars Kreilis ar lustīgu ballīti pēc tiešraides nosvin savu jubileju
2017-10-29 X- Faktora pēcballīte un 26 gadu jubilejas pasākums (Ilze Zvēra / f64)

Kūka, gardi dzērieni un ēdieni, kā arī lielisks noskaņojums – tas viss un daudz kas cits tika piedzīvots pēc “X Faktora” trešā fināla raidījuma. Edgars Kreilis ar tuvākajiem draugiem, ģimeni un šova kolēģiem nosvinēja savu 26. jubileju restorānā “The Beginnings”.

Neskatoties uz pārdzīvoto un piedzīvoto, jo 29. oktobra vakarā pirmo reizi šovu pameta uzreiz divi dalībnieki – Lauris Bergmanis un grupa “Koukie Band”, ballītē valdīja draudzīgs noskaņojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesākumā restorāna “The Beginnings” vadītājs Sandris Majors teica uzrunu, kā arī kā velkomdrinku piedāvāja bezalkoholisku, veselīgu šotiņu ar nosaukumu kviešu zelmenis, kura sastāvā bija īsta zāle un nedaudz apelsīnu sulas. Pēcāk jau arī pats vakara galvenais varonis Edgars Kreilis teica pateicības vārdus par ierašanos, kā arī atskatījās uz aizvadīto gadu.

Vēl uzrunas, tosti un sarunas – to visu varat apskatīt ekskluzīvajā portāla Skaties.lv fotogalerijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl