Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

38 komentāri

Par vienu no skaļākājiem priekšnesumiem pirmajā kārtā parūpējies ar tikpat lielu pārliecību uz skatuves kāpa arī šovakar. Tikai 16 gadus vecais Roberts Eihe diemžēl neiekļūst “X Faktora” pamatsastāvā.

Šovakar viņš neizpildīja ne Renāra Kaupera, ne arī grupas “Prāta vētra” dziesmu, tā vietā izvēloties amerikāņu roka leģendu “The Rolling Stones” dziesmu “Paint in, Black”. To skaidroja ar vēlmi parādīt to, ka viņš spēj iziet no ierastā tēla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es Tev novēlu sameklēt sevi!” noslēgumā Robertam teica mentore Aija Auškāpa un krēslu viņam nepiešķīra.

TOP komentāri

 • Linda Vintiša
  +15 +14 -1

  Linda Vintiša

  Es gan sapratu ka viņš netiks tālāk jau brīdī, kad Roberts atvēra muti.. teicu vīram- izklausās ka Kaupers dzied svešas dziesmas.. Roberts ļoti talantīgs, pilnīgi žēl, ka tā līdzība ar Renāru kļuvusi puisim kā lāsts..
 • X
  +16 +14 -2

  X

  Kā var viņš būt vainīgs pie tā, ka viņam ir tāda pati balss, kā Kauperam??? Žūrija sagājusi sviestā...
 • Megija Upeniece
  +9 +9 0

  Megija Upeniece

  Būt kāda kopijai diemžēl ir liela nolemtība. Līdzenieku konkursā viņš būtu pirmais, bez variantiem, bet ja jāatklāj kaut kas nebijis... noņemt no sevis to ikonu būs ļoti grūti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl