Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Pirmā no 20 dalībniekiem uz skatuves kāpa meitene, kas sevi lieliski pierādīja “X Faktora” atlases raidījumā – folkloras kopas “Tarkšķi” dalībniece Anna Patrīcija Karele, kura diemžēl krēslu neieguva.

Tikai 16 gadus vecā meitene ņēma vērā to, ko pirmajā uzstāšanās reizē viņai teica žūrija – lai liek lietā to, ko viņa dara kopš bērnības. Anna Patrīcija izpildīja grupas “Raxtu Raxti” aranžijas skaņdarbu “Karsta mana jauna dziesma”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izteicās žūrija, un to arī apstiprināja pati māksliniece pēc priekšnesuma beigām, šis nebija viņas labākais sniegums. Pat neskatoties uz to, ka visas četras vietas bija brīvas, jauniešu jeb 16-25 gadnieku grupas mentore Aija Auškāpa nolēma viņai krēslu nepiešķirt.

TOP komentāri

  • Kristīne
    0 0 0

    Kristīne

    Kaitina, ka gandrīz visi dalībnieki izvēlējušies dziedăt okupantu valodā! Paldies meotenei ar vijoli par skaisto dziesmu! Un kauns žūrijai: "jauks priekšnesums Imanta dienām ..." vai tas ir kaut kas nosodāms, kait kas Latvijas dziedātājiem neparasts? Dziedāt Imanta dienāsanuprāt būtu lepnums, nevis tādu nievu vērts!!! Esmu skatījusies visu iespējamo valstu x-faktorus, nevienā neesmu dzirdējusi tāāādu savas kultūras noliegšanu!!! Lai veicās Anna, Tu esi forša!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl