8 komentāri

Alekss Silvērs uzskatāms par vienu no pieredzes bagātākajiem šī gada pretendentiem, mūziķis vienmēr ir gatavs mācīties, pilnveidoties un kļūt labāks! Vai Reinis Sējāns novērtēs dziedātāja vokālās prasmes?

Tieši Reinis Sējāns bija tas žūrijas loceklis, kurš TV atlasē Aleksam pateica NĒ, tas māksliniekā rada uztraukumu un arī cīņas sparu.

Aleksa uzstāšanās TV atlasē!

Lai pārliecinātu mūzikas ekspertu Alekss ieradās jaunā ampluā – ar cita veida dziesmu, citu vizuālo tēlu.

Dziedātājs žūrijai neslēpj, ka redz sevi šova finālā un ir gatavs strādāt, lai tur nokļūtu!

Pēc Aleksa uzstāšanās Intars Busulis pieceļas kājās un aplaudē, kā nekā reti kurš šova dalībnieks ir apveltīts ar tik spēcīgu vokālu un balss pārvaldīšanas spējām.

Marats paziņo, ka Alekss lieliski pārvalda savu balsi un jebkuru uzdevumu, kuru viņam dotu šova mentors viņš spētu izpildīt.

Reinis izplūda pārdomās, prātojot, ka, ja runājam par jaunu mākslinieku, kurš varētu uzrunāt jaunus cilvēkus, meklēt jaunus, mūsdienīgus mūzikas virzienus, viņš to uzreiz neredz Aleksā.

Redzot jaunā dziedātāja apņēmību, darbaspējas viņš domā, ka varētu meklēt, kādā virzienā ievirzīt Aleksu. Arī Reinis novērtē lieliskās vokālās prasmes.

Mūzikas eksperts sniedz Aleksam krēslu un mājās aizsūta Elīnu Žizņevsku.

TOP komentāri

 • Dīvāna Xperts
 • Es
 • andis
  +6 +5 -1

  andis

  Neuzrunāja.
  Pie tam kamēr bija laiks pabaudīt to iespēju pasēdēt krēslā to darija ar pārāk augstu paceltu degunu. Varētu novēlēt lai kopā ar Markusu veido kādu priekšnesumu uz eirovīziju, vokāls abiem izklausījās tāds saderīgs un viss būtu ok. Par degunu Markusam gan nekā nesakiet!!! :) Markusam ar degunu viss ok.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!