8 komentāri

Klāt spriedzes pilnākais moments ”X Faktorā” – krēslu izaicinājums. 22 talantīgas meitenes kāps uz skatuves, lai cīnītos vien par trim krēsliem un dalību tālākā cīņā. Pieslēdzies un izsaki savu viedokli!

Šovakar uzzināsim gan to, kuri mentori ir katrai kategorijai, gan redzēsim, kā divu iepriekšējo sezonu uzvarētāja Aija Auškāpa nokomplektē savu komandu.

Un tātad: meitenes no 16 līdz 25 tiek Aijai, puiši šajā kategorijā – Maratam, talanti vecumā no 25 uz augušu – Reinim, bet Intaram Busulim šogad vokālās grupas.

”Šis ir grūtākais brīdis visā ”X Faktorā”, aicinu jūs tā arī pieiet “krēslu izaicinājumam”. Jūs esat 22, bet krēsli ir tikai 3, tas nozīmē, ka 19 no jums dosies mājās un neturpinās cīņu. Jūsu uzdevums ir pārliecināt ne tikai mani, bet arī skatītājus zālē, kuri vai nu palīdzēs jums apsēsties krēslā, vai tieši otrādi – noiet no skatuves,” Aija aizkulisēs motivēs savas kategorijas jaunietes.

Seko līdzi lielajai cīņai un tur īkšķus par savām favorītēm!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!