23 komentāri

Sestā ”X Faktora” tiešraide ir īpašs koncerts skatītājiem, kā nekā dziesmas, kuras šovā dziedās dalībnieki, izvēlējušies tieši skatītāji! Dziedātāji jau no agra rīta atrodas Rīgas kinostudijas viesmīlīgajās telpās, kur gatavojas vakara uznācieniem. Skaties tiešraidi, atbalsti favorītus un vēro, kā dzimst zvaigznes!

Jaunajiem dziedātājiem ir interesanti dziedāt skatītāju izvēlētās dziesmas, tas ir labs veids, kā uzzināt, kādos tēlos, mūzikas stilos viņus redz atbalstītāji!

Tiešraidē dzirdēsim gan balādes, gan dejošanai piemērotas dziesmas, redzēsim deju uzvedumus, sniegu, sarkanu dīvānu un tā ir tikai maza daļa no gaidāmajiem pārsteigumiem.

Kādas dziesmas tiešraidē izpildīs X Faktora dalībnieki?

Šajā tiešraidē uzzināsim, kuri no dalībniekiem iekļūs šova pusfinālā. Kurš dalībnieks izstāsies no ”X Faktora” pusfināla priekšvakarā?

Par iespēju priecēt fanus pusfinālā sacentīsies dziedātāji Kattie un Didzis Melderis, kā arī grupas ”Radio trio”, ”Baritoni” un ”Carnelian”. Ikviens no dalībniekiem vēlas savu dzīvi saistīt ar lielo skatuvi, radīt un izpildīt mūziku.

Radio trio uzstāšanās laikā gaidāms sniegputenis!

Vai arī šoreiz ”Credit24” dāvāto simpātiju balvu saņems grupa ”Baritoni”? Par savu simpātiju vari balsot ŠEIT!

Skaties šova tiešraidi un komentāros izsaki savas domas par dalībnieku priekšnesumiem un žūrijas vērtējumu! Neklusē, esi aktīvs ceturtais žūrijas loceklis!

Kādas ir Kattie attiecības ar faniem?

Vēlies vērot šovu ”X Faktors” klātienē? Tev ir tāda iespēja, iegādājies biļetes ŠEIT!!!

TOP komentāri

  • Martins!
    +21 +19 -2

    Martins!

    Interesanti zināt, vai Baritoni prot nodziedāt kaut ko no rokmūzikas (Red Hot Chilli Peppers, Mettalica, Linkin Park u.c.). Tas jau kļūst vienveidīgi un garlaicīgi!!! Grupa patika, bet ar vienveidību sāk apnikt!
  • 90501201
  • Kaneki Ken

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!