”X Faktora” piektā tiešraide izvēršas par īpaši spraigu cīņu; šovā paliek pieci labākie

33 komentāri
”X Faktora” piektā tiešraide izvēršas par īpaši spraigu cīņu; šovā paliek pieci labākie
f64

”X Faktora” dalībnieki, godam atpūtušies simtgades brīvdienās, atkal ir klāt, lai priecētu ar savu labāko sniegumu. Par iespēju palikt šovā sacenšas seši. Diemžēl vienam ir jāaiziet, un tas šovakar ir Roberts Memmēns.

Priekšnesumu video meklē un atkārtoti baudi TE!

Piektā tiešraide nāk ar uzreiz divām labām ziņām. Pirmā – mākslinieki sagatavojuši katrs pa divām dziesmām, ar ko priecēt publiku.

Piektās tiešraides tēma ir ”Dīvas un grandi”, kas nozīmē, ka skanēs izcili hiti no vietējo un pašmāju estrādes leģendu repertuāra.

Otra labā ziņa – dubultā izbalsošana beigusies, aizies tikai viens.

Par iespēju palikt šovā un turpināt cīņu par galveno balvu sacenšas trīs grupas: ”Carnelian”, ”Radio Trio” un ”Baritoni”, divi solisti: Roberts Memmēns un Didzis Melderis, un viena vienīga soliste – Kattie.

Glābējdziesmas izpildīt un par palikšanu šovā cīnīties šovakar nācās Robertam Memmēnam un ”Radio Trio”.
Kā atzīstas žūrija, viņiem šāds rezultāts ir pamatīgs pārsteigums, bet atgādina, ka šis ir labāko sešinieks, principā visi te ir izcili!

Noklausies abas glābējdziesmas ŠEIT!

Pēc ilgas apspriešanās žūrija izlemj, ka mājās dodas Roberts, kurš šovā ir varen audzis un attīstījies. Roberts atzīstas, ka viņam ir gods atdot savu vietu šovā ”Radio Trio” meitenēm, kuras to noteikti ir pelnījušas.

Pieslēdzies ”X Faktora” tiešraidei jau 20.00!

33 komentāri