PIESLĒDZIES! ”X Faktora” otrais ”krēslu izaicinājums” ir klāt! Reinis Sējāns un Aija Auškāpa izvēlas savas komandas

0 Komentāru

Svētdienas, 24. oktobra, vakarā TV3 un televīzija Go3 piedāvā grandiozā šova ”X Faktors” otro ”krēslu izaicinājuma” raidījumu, kurā savas komandas nokomplektēs mūzikas eksperti Reinis Sējāns un Aija Auškāpa. Šogad Reinis strādās ar puišiem vecuma kategorijā 16-25, bet Aija ar grupām.

Reinim būs jāizvēlas 3 finālisti starp 14 puišiem, kuri izturējuši pirmo atlases kārtu, toties Aija izvēlēsies trīs finālistus no septiņām muzikālajām apvienībām.

”Bērnībā labāk bija tikt atņemtam vecākiem un augt audžuģimenē.” Aivars Sisojevs ir gatavs piedot mātei un tēvam

”X Faktora” pretendents Ralfs Siliņš par tēva nāvi: Tu netiec pāri, bet iemācies sadzīvot, jo dzīve negaidīs, bet soļos tālāk

”Es esmu patīkami satraukts, un tam ir viens iemesls – šis ir super svarīgs vakars man. Savukārt jums šis var izvērsties par vienu no svarīgākajiem vakariem jūsu kā jauno mūziķu dzīvē. Mēs jau šajā mirklī ejam uz finālu,” puišus uzmundrinās Reinis.

Reinim būs jāizdara izvēle starp Arvilu Rihardu Bernātu, Marku Senkovu, Vladislavu Jevdokimovu, Deniju Griezi, Leonardu Leimani, Armandu Rutkovski, Viktoru Buntovski, Leonu Jūliju Strupīti, Aivaru Sisojevu, Tomu Samsonu, Kārli Sīmani, Jevgēniju Ivanovu, Ralfu Siliņu un Eduardu Rediko.

”X Faktora” pretendents Marks Senkovs: Man neliekas normāli, ka alkohols, lamāšanās un izvirtība ir kā dzīves norma

”Iepriekšējos gados grupu kategorija ir bijusi tā, kas ir radījusi nopietnu konkurenci visām pārējām komandām, piemēram, grupas ”Baritoni” un ”Tautumeitas”. Šīs grupas ir iekarojušas savu vietu uz mūzikas skatuves pateicoties ”X Faktoram”. Tomēr nevienai no šīm grupām nav izdevies uzvarēt ”X Faktorā” un es jums teikšu tā – šis varētu būt mūsu gads,” noteiks Aija.

Aijai izvēle būs jāveic no dueta ”Neprāts”, grupas ”Audiokvartāls”, trio ”Madara”, grupas ”Harbor gents”, dueta ”Riverfall”, dueta ”Lioness” un trio ”We”.

Skaties šova ”X Faktors” otro “krēslu izaicinājumu” un uzzini, kā veiksies skatītāju mīlestību un atbalstu ieguvušajiem jaunajiem dziedātājiem un muzikālajām apvienībām! Izsaki savu viedokli komentāros!

”Jutos, ka neesmu pietiekami labs, lai mani mīlētu, šķita, ka vienīgā izeja ir pašnāvība.” Leons Jūlijs Strupītis par vēlmi aiziet no dzīves

0 Komentāru

X Faktors

“X Faktora” finālā neiekļūst Diona Liepiņa

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

Dziedājums lidojumā virs skatuves! Grēta Grantiņa izdzied mīlestību vienā no skaistākajām Adeles dziesmām

Noklausies! Duets “Bujāns” prezentē jaunu hitu "He, she, you & me"

“Centos savaldīties, lai nesāktu raudāt. Likās, ka noģībšu!” Pēc izbalsošanas Diona Liepiņa neslēpj emocionalitāti

“Šis ir mans laiks!” Diona Liepiņa pusfinālā parāda, ka ne tikai lieliski dzied, bet arī dejo

Enerģijas sprādziens! Eduards Rediko uz skatuves uzstājas kopā ar “X Faktora” grupu

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš