Pieslēdzies! ”X Faktora” fināla TIEŠRAIDE

183 komentāri

Tas mirklis ir klāt! Jau šovakar tiks noskaidrots ”X Faktora” trešās sezonas uzvarētājs, un to izlemsiet vienīgi jūs, skatītāji! Pieslēdzies tiešraidei un izvēlies savu favorītu!

Par uzvaru ”X Faktors” trešajā sezonā cīnās trīs solisti: Diāna Paško, Klāvs Ozols un Elīna Gluzunova.

Fināla pirmajā daļā pirms superfināla visiem trim būs jāizpilda pa vienam solo numuram, kā arī jādzied duetā ar kādu Latvijā jau atzītu mūzikas zvaigzni.

Diāna Paško sadziedāsies ar ”Prāta vētru”, Klāvs Ozols dziedās duetā ar Aminatu, bet Elīna Gluzunova dziedās kopā ar ”Instrumentiem”.

Pēc šova vadītāja paziņojuma balsojums tiks apturēts un apbalvots trešās vietas ieguvējs.

Divi labākie sacentīsies superfinālā, un balsojums par diviem labākajiem atsāksies!

Finālā skatītājus sagaida arī citi lieliski pārsteigumi. Uz skatuves kāps arī šīs sezonas jau izbalsotie dalībnieki, kā viesi uzstāsies Kattie, Dons un ”Instrumenti”.

Nepalaid garām! ”X Faktora” fināla tiešraide sākas jau 20.20!

Ienākumi, kas iegūti par fināla balsojumiem, tiks ziedoti labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”. Maksa par vienu zvanu ir viens ziedojums – 1,42 eiro.

TOP komentāri

 • Amanda
  +47 +38 -9

  Amanda

  Ja salīdzina, tad Klāvam ar Aminatu kopā skanēja labāk nekā Paško ar Prāta vētru!
 • Dude
 • Laura J.

  Laura J.

  Fināla noteikumi taču ir - viena dziesma, kas dziedama individuāli, viena, kas dziedama kopā ar citu solistu/grupu. Bet Elīnai laikam nav jāseko līdzi noteikumiem.. skaisti, protams, bet ne pārāk godīgi, žēl, ka Klāvam un Diānai vieniem pašiem bija jācīnās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!