PIESLĒDZIES ”X Faktora” ceturtajai tiešraidei! Skaties, balso, komentē – atbalsti savus favorītus!

36 komentāri

Ceturtā ”X Faktora” tiešraide tiks aizvadīta patriotisma zīmē! Dalībnieki jau no agra rīta atrodas Rīgas kinostudijas viesmīlīgajās telpās, kur gatavojas vakara uznācieniem. Skaties tiešraidi, atbalsti favorītus un vēro kā dzimst zvaigznes!

Latvijas simtgadei veltītais koncerts ir īpašs, kā nekā ikviens sirdī ir patriots, un, dziedot skaistās latviešu dziesmas, grūti valdīt emocijas, lepnumu par valsts neatkarību un mūsu senču drosmi!

Jaunie dziedātāji vēlas ne tikai noturēties šovā, bet grib sniegt svētku koncerta vērotājiem patiesas un neaizmirstamas sajūtas.

Ko dalībnieki izpildīs ceturtajā tiešraidē?

Arī šajā nedēļā šovu pametīs uzreiz divi dalībnieki. Skatītāju balsojumā vismazāk balsu saņēmušais dalībnieks uzreiz pametīs šova skatuvi, bet divi nākamie, kuri ieguvuši vismazāk balsu, sacentīsies par vietu labāko sešiniekā.

Vai lieliskāko, emocionālāko priekšnesumu sniegs kāds no Aijas Auškāpas komandas – Kattie, Reinis Straume, vai varbūt kāds no Intara Busuļa komandas – ”Baritoni”, ”Carnelian”, ”Radio trio”, Signe un Jānis, vai tomēr Reiņa Sējāna jaunie censoņi – Roberts Memmēns, Didzis Melderis?

Skaties tiešraidi, uzzini īpašo atlaužu kodu, un iegādājies skaistos džemperus un t-kreklus ar ”X Faktora” skaļākajām un interesantākajām frāzēm! Džemperi un t-krekli pieejami melnā un sarkanā krāsā!

Vai arī šoreiz ”Credit24” dāvāto simpātiju balvu saņems grupa “Baritoni”? Par savu simpātiju vari balsot ŠEIT!

Skaties šova tiešraidi un komentāros izsaki savas domas par dalībnieku priekšnesumiem un žūrijas vērtējumu! Neklusē, esi aktīvs ceturtais žūrijas loceklis!

Vēlies vērot šovu ”X Faktors” klātienē? Tev ir tāda iespēja, iegādājies biļetes ŠEIT!

36 komentāri