PIESLĒDZIES! Klāt ”X Faktora” pirmā TV atlase – skaties un izsaki viedokli!

6 komentāri

Svētdienas, 12. septembra vakarā TV3 un televīzijā Go3 pie skatītājiem atgriežas muzikālais šovs ”X Faktors”. Skaties pirmo TV atlasi un iepazīsti pirmos pretendentus, kuri sacentīsies par iekļūšanu šovā! Vēro un izsaki viedokli par topošajām zvaigznēm!

Arī šogad šova mentoru lomās redzēsim Aiju Auškāpu, Maratu Ogļezņevu, Intaru Busuli un Reini Sējānu, bet raidījumu vadīs Markus Riva.

Jaudīgs priekšnesums! Elizabete Matvejeva nepadodas un atgriežas uz ”X Faktora” skatuves

”X Faktora” pretendente Jūlija Leviona: Man ir liela harizma, esmu ekskluzīva un neatkārtojama

Jaunie talanti no visas Latvijas uzsāk cīņu par 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”.

Šova ”X Faktors” pirmajā TV atlasē žūrijas priekšā stāsies virkne dažādu profesiju pārstāvju, kuri centīsies žūriju pārsteigt ar lieliskām vokālajā dotībām un neparastām personībām.

Pirmajā televīzijas atlases skatītāji un žūrija tiks lutināti gan ar balādēm, ģitārspēli, pašu radītām dziesmām, rokmūziku, čellu radītajām skaņām, gan tautā iemīļotām latviešu melodijām.

Dalībnieku vidū redzēsim jau zināmus dziedātājus un grupas, jaunos censoņus no citām valstīm, citu ”X Faktora” sezonu pretendentus, gan ļoti unikālas personības!

Pieslēdzies un vēro, kā dzimst zvaigznes! Baudi šovu 12.septembrī plkst. 20:00 TV3 vai televīzijā Go3!
6 komentāri