Pieslēdzies “Akropoles Faktoram” jau pavisam drīz!

1 komentārs
Pieslēdzies “Akropoles Faktoram” jau pavisam drīz!
PUBLICITĀTES FOTO

Kas ir “Akropoles Faktors”? Tie ir visraibākie izaicinājumi šī gada “X Faktora” dalībniekiem iepirkšanās un izklaides galvaspilsētas “Akropole” plašajās sienās! Ja līdz šim tu šos jauniešus redzēji tikai mūziķu apmluā, tagad tu uzzināsi, ar kādiem talantiem vēl tie var lepoties.

Septiņās “Akropoles Faktora” sērijās sacentīsies dažādas jauno mūziķu komandas, bet rezultātu izšķirs viņu izveicība, radošums, apķērība, stila izjūta vai pat pašu skatītāju balsojums. Katrā sērijā varēsi sekot līdzi azartiskai, bet draudzīgai cīņai, kuras finālā kāds noteikti uzvarēs. Pirmajā sērijā jau varēsim vērot, kādus trikus X faktorieši gatavi izpildīt uz ledus, kaut gan neviens no viņiem, iespējams, nemaz nepratīs slidot!

Otrajā sērijā noskaidrosim, kuriem no dalībniekiem varētu būt vislielākais ielu muzikantu potenciāls, ja nu gadījumā lielo skatuvi iekarot tā arī neizdosies.

Bet vēl citās sērijās uzzināsim, kuriem no censoņiem vislabāk izdodas orientēties laikā un telpā, pēc kartes atrodod dažādas vietas un objektus “Akropoles” teritorijā, kā arī kuriem ir visaugstākais fantāzijas lidojums dažādu radošu uzdevumu risināšanā un arī finanšu plānošanā.

Nekur nepaliks arī klasikās sacensības šautriņmešanā, boulingā un šaftbolā, un, tā kā tirdzniecības centrā pieejami arī lieliski restorāni un kafejnīcas, būs arī vilinoši gardēžu uzdevumi.

Visbeidzot mūsu topošās zvaigznes mācīsies par tādām arī kļūt no matu galiņiem līdz papēžiem, izveidojot savu “X Faktora” uzvarētāja stilu. To, cik labi tas izdosies un kuram šis stils patiešām nesīs uzvaru, uzzināsiet, sekojot līdzi visām “Akropoles Faktora” sērijām!

Atgādināsim, ka šogad par uzvaru “X Faktorā” un tātad arī “Akropoles Faktorā” cīnīsies: Reinis Liepa, Elīna Gluzunova, Pāvels Fomkins, Diāna Paško, Elīna Evelīna Jansone, Klāvs Ozols, duets “Rozes”, duets “Gardens”, grupa “Limonāde”, Anna Krista Ostrovska, Artis Zaķis, Dagnis Roziņš un vēl kāds dalībnieks vai dalībniece, kuru noskaidrosim pēc tam, kad būs beidzies skatītāju balsojums!