777 komentāri
Piesakies ”X Faktoram” 2018 un īsteno savu muzikālo sapni!
publicitātes foto

Ja Tavs talants ir spēcīgs vokāls, tad pasaulē skatītākais televīzijas realitātes šovs ”X Faktors” ir Tava iespēja iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Nav svarīgi, vai Tev ir 16 vai 61, vai dzīvo Rīgas centrā vai viensētā meža ielokā. Svarīga ir tikai Tava balss!

Ja viens no taviem trumpjiem ir spēcīgs vokāls un tavs kvēlākais sapnis ir uzstāties lielam klausītāju pūlim, tad pasaulē skatītākais muzikālais realitātes šovs ”X Faktors” ir tava iespēja spert pirmos lielos soļus pretim veiksmīgai mūziķa karjerai un gūt tādu pašu popularitāti kādu to guva Arturs Gruzdiņš.

Nav svarīgi, vai Tev ir 16 vai 61, dzīvo Rīgas centrā vai viensētā meža ielokā. Svarīga ir tikai Tava balss!

Aizpildi pieteikuma anketu

Lūdzu, izvēlies...

Par ”X Faktors”

”X Faktors” ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos atgriezīsies kanālā TV3 rudenī.

TOP komentāri

 • andis
  +20 +16 -4

  andis

  1-kārt: Šis raksts ir aicinājums pieteikties nākošā gada x-faktoram! Šeit nav reklāma balsot par Arturu Gruzdiņu!
  2-kārt: Vēlos aicināt izvērtēt savas vēlmes un spējas lai pieteiktos šādā šovā. Iztiksim bez dažādiem cirka festivāliem!
 • Anonīms
 • Aija

  Aija

  Ļaudis, kas vispār būtu salīdzināms? Divas talantīgas solistes un ar harismu un skatuvei visu nepieciešamo apveltītais Arturs! Tieši tāpēc viņam IR jāuzvar! ;) Balsošu! Daudz!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl