Piektās ”X Faktora” tiešraides aizkulisēs dalībniekiem nebija brīvu mirkļu sarunām un atpūtai

1 komentārs
Piektās ”X Faktora” tiešraides aizkulisēs dalībniekiem nebija brīvu mirkļu sarunām un atpūtai
DĀVIS ŪLANDS, F64

Piektā šova ”X Faktors” tiešraide izcēlās ar to, ka dalībniekiem bija jādzied ne tikai viena, bet jau divas dziesmas. Tas radīja papildu spriedzi aizkulisēs.

Tā kā dalībnieki šovā bija palikuši tikai seši, viņiem nācās katram izpildīt divas dziesmas. Vairums no viņiem bija izvēlējušies vienu lēnāku, otru ātrāku dziesmu, lai parādītu dažādību.

Vairākas uzstāšanās prasīja arī dažādus stilus, tātad pēc pirmās dziesmas nodziedāšanas dalībnieki aizkulisēs nespēja atslābt, bet bija atkal jāpārģērbjas, jāpārveido grims, frizūras un atkal jādodas uz skatuvi.

Šoreiz dalībniekiem nebija stress tikai par skatītāju balsojumu, bet arī par paspēšanu būt gatavībā pirms otrā priekšnesuma.

Tāpēc nav brīnums, ka aizkulisēs dziedātājus varēja redzēt krāsojamies, veidojam frizūras, pārģērbjoties, bet ne vienkārši atpūšoties. Nekādas kafijas dzeršanas, šova vērošanas ekrānos, sarunu, smieklu!

Retu mirkli kādu mūziķi varēja pieķert ar telefonu rokās vai sarunās ar citiem dalībniekiem, viss laiks aizkulisēs tika pavadīts darbībā. Bet tas bija tā vērts – piektā “X Faktora” tiešraide radīja sajūsmu skatītājos.

Vēlies apmeklēt šovu klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!!

1 komentārs