2 komentāri
Piecus mēnešus pēc dzemdībām! Miglāne atklāj, cik ļoti izdevies pietuvoties perfektam augumam
INSTAGRAM

Pirms nepilniem pieciem mēnešiem dziedātāja Adriana Miglāne kļuva par māmiņu pirmdzimtajam. Pēc grūtniecības jaunā māmiņa izmanto dažādus knifiņus, lai atgūtu perfektu formu un valdzinātu fanus ne tikai ar mūziku, bet arī ar vizuālo tēlu.

Sociālajā tīklā ”Instagram” jaunā māmiņa paziņo, ka viņai nav ideāls augums un viņu tas nekādā veidā nenomāc. Mūziķe apzinās, ka ir iznēsājusi jaunu dzīvību.

Adriana Miglāne atklāj, kā pēc dēla dzimšanas sadzīvo ar veģetatīvo distoniju

”X Faktora” zvaigzne Adriana Miglāne atklājusi dēliņa vārdu

Vienas no lielākajām grūtnieču šausmām ir iespējamās strijas. Dziedātāja lietojusi dažādus krēmus, lai tikai neveidotos strijas, bet tas nav līdzējis.

Strijas māksliniecei ir pa visu vēderu, zem nabas viss ir ”saplīsis”, bet paliek jau gaišākas krāsas, par ko viņai prieks.

Arī āda vēl nav līdz galam savilkusies, lai tas ātrāk notiktu Adriana izmanto ”teipus” – noklājot ar tiem vēderu.

Mazāks svars panākts, aktīvi sportojot, pateicoties tam, slavenība nu ir vēl tievāka, nekā bija pirms grūtniecības. Atgādinām, ka grūtniecības laikā Adriana pieņēmās svarā par 15 kilogramiem. Nu mūziķe parāda, ka ar gribasspēku viss ir iespējams, turklāt – īsā laika posmā.

Jaunā māmiņa priecājas, ka mazais Hugo 4 mēnešos un 20 dienās ir sācis ēst ne tikai pienu. Pirmie iepazīšanās mēģinājumi ar ēdienu puisēnam ir baudot burkānu un ķirbi.