83 komentāri

Kanāls TV3 atklāj grandiozus jaunumus – jau rudenī pie skatītājiem atgriezīsies vērienīgākais muzikālais šovs pasaulē ”X Faktors”, piedāvājot jau tā 4. sezonu. Dalībai šovā tiek aicināti muzikāli talanti no visas Latvijas, kuri ir gatavi uzdrīkstēties un piepildīt savu sapni par mūziķa karjeru!

Jau rudenī kanālā TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi tam, kā dzimst jaunas zvaigznes šovā ”X Faktors”.

Šovu vadīs tā līdzšinējais vadītājs mūziķis Markus Riva, savukārt dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla žūrija – grupas ”Prāta Vētra” menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, grupas ”Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs, grupas ”Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns un populārais mūziķis Intars Busulis.

Šova ”X Faktors” muzikālā producente Maija Sējāne aicina: ”Mēs gaidām katru, kurš grib būt uz skatuves, katru, kuram ir, ko teikt mūzikā, vārdos un ar savu personību. Mēs gaidām dalībniekus, kuri ir gatavi strādāt, mācīties un iedvesmoties no mentoriem, lai mēs – ”X Faktora”  veidotāji, kopā ar šīs sezonas dalībniekiem no jauna varētu parādīt – Latvijā ir talanti mūzikā!”

Atlasei aicinām pieteikties muzikālos talantus no visas Latvijas četrās kategorijās: puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, ”25+”, kā arī vokālās grupas.

Šova pirmā atlases kārta norisināsies slēgtā formātā, žūrijas komandai izvēloties tos dalībniekus, kuri tiks aicināti pierādīt savu talantu šova atlasē, kas norisināsies tiešsaistē.

Pieteikuma anketu aizpildi šova mājas lapā www.xfaktors.lv līdz 12. jūnijam.

Izmanto savu balsi! Izmanto savu personību! Uzdrīksties un piesakies šovam ”X Faktors”, jo mēs gribam dzirdēt tieši Tevi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!