Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Žūrija viņu nesaprata, bet Latvija gan! “X Faktorā” viņš izstājās Krēslu izaicinājuma raidījumā, bet saņēma milzīgu atbalstu sociālajos tīklos. Mārtiņš Strods iedvesmojās un sarakstīju savu pašu pirmo oriģinālskaņdarbu ar nosaukumu “Vēlreiz”.

”Es pat iedomāties nevarēju, ka tik daudziem patīk tas, kā es uzstājos. Saņēmu lērumu ar uzmundrinošām vēstulēm, un tas mani iedvesmoja izdot savu oriģināldziesmu,” savu dzīvi pēc “X Faktora” portālam Skaties.lv ieskicē Mārtiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas vadītāja Aija Auškāpa “X Faktorā” Krēslu izaicinājuma raidījumā viņam nemaz nepiešķīra vietu apsēsties, sociālajos tīklos tauta nostājās divās pusēs. Citi piekrita žūrijas vērtējumam, bet liela daļa atbalstīja Rēzeknes dziedātāju, un daudzi nekautrējās pat rakstīt Mārtiņam privāti.

Šis ir tikai pirmais skaņdarbs no diviem, kas mūziķim plānoti šogad. “Ir vairāki dziesmu demo, kas jāpārvērš gatavos produktos. Līdz gada beigām izdošu vēl vienu dziesmu. Tas ir tikai sākums!” tā Mārtiņš.