Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Žūrija viņu nesaprata, bet Latvija gan! “X Faktorā” viņš izstājās Krēslu izaicinājuma raidījumā, bet saņēma milzīgu atbalstu sociālajos tīklos. Mārtiņš Strods iedvesmojās un sarakstīju savu pašu pirmo oriģinālskaņdarbu ar nosaukumu “Vēlreiz”.

”Es pat iedomāties nevarēju, ka tik daudziem patīk tas, kā es uzstājos. Saņēmu lērumu ar uzmundrinošām vēstulēm, un tas mani iedvesmoja izdot savu oriģināldziesmu,” savu dzīvi pēc “X Faktora” portālam Skaties.lv ieskicē Mārtiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas vadītāja Aija Auškāpa “X Faktorā” Krēslu izaicinājuma raidījumā viņam nemaz nepiešķīra vietu apsēsties, sociālajos tīklos tauta nostājās divās pusēs. Citi piekrita žūrijas vērtējumam, bet liela daļa atbalstīja Rēzeknes dziedātāju, un daudzi nekautrējās pat rakstīt Mārtiņam privāti.

Šis ir tikai pirmais skaņdarbs no diviem, kas mūziķim plānoti šogad. “Ir vairāki dziesmu demo, kas jāpārvērš gatavos produktos. Līdz gada beigām izdošu vēl vienu dziesmu. Tas ir tikai sākums!” tā Mārtiņš.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl